Актори серіалу «Друзі» все ще отримують по $20 млн на рік з трансляцій шоу

Джерело: Pubity

Зірки серіалу “Друзі” Девід Швіммер, Ліза Кудров, Кортні Кокс, Метт Леблан та Дженніфер Еністон досі отримують по 20 мільйонів доларів на рік, оскільки шоу приносить Warner Bros. близько одного мільярда доларів щороку.

Коли “Друзі” тільки почали транслюватися актори отримували лише 22500 доларів за епізод, проте під кінець серіалу винагорода досягла мільйона доларів за кожен епізод. Оскільки серіал все ще показують в різних країнах світу, актори отримують свій відсоток з трансляцій.

Як зазначається, коли Netflix у 2018 році оголосив, що прибере “Друзів” зі свого сервісу, негативна реакція глядачів виявилася настільки масштабною, що компанія заплатила 100 мільйонів доларів для продовження ліцензії до 2019 року.

Довідка. Серіал “Друзі” транслювався протягом 10 років – з 22 вересня 1994 року по 6 травня 2004 року та тривав десять сезонів. Ситком здобув велику кількість нагород, зокрема “Еммі” та “Золотий глобус”.

Герої серіалу – шестеро молодих людей, що живуть у Нью-Йорку (в основному на Мангеттені) і часто зустрічаються в улюбленому кафе – “Central Perk”.

Терористичний рух ХАМАС відкинув ультиматум президента США Дональда Трампа щодо звільнення усіх ізраїльських заручників до опівдня 15 лютого. Представник ХАМАСу Самі Абу Зухрі заявив, що єдиним шляхом забезпечення звільнення заручників є дотримання угоди про припинення вогню, укладеної з Ізраїлем у січні. 

Компанія Google оновила свій додаток Календар, прибравши з нього низку культурних та пам’ятних дат, зокрема Місяць прайду, Місяць історії темношкірих, День пам’яті Голокосту, Місяць спадщини корінних народів та Місяць іспаномовної спадщини.

Депутати держдуми РФ прийняли ухвалу про звільнення  Андрія Гурулєва з комітету з оборони. Відтепер він працюватиме у комітеті з регіональної політики та місцевого самоврядування.

Запроваджені місяць тому адміністрацією Джо Байдена нафтові санкції проти Росії поступово дають результат, підриваючи російські доходи від експорту нафти. Оскільки китайські переробники зменшили закупівлі через санкції та логістичні проблеми, а ставки фрахту для суден зросли в рази, російським постачальникам доводиться вкотре знижувати ціни.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію станом  на 22:00 11 лютого. Загалом, від початку цієї доби відбулося 90 бойових зіткнень.