Alyona Alyona та Jerry Heil відповіли на критику своєї пісні, де згадується матір Тереза

Джерело: Радіо Промінь

Українські виконавиці Alyona Alyona та Jerry Heil відреагували на критику своєї пісні “Teresa & Maria” для Нацвідбору на Євробачення-2024, де згадується матір Тереза.

Як пояснили артистки, у пісні матір Тереза фігурує як образ, а не як людина.

Зокрема Jerry Heil зазначила, що бачила обурені коментарі, проте, на її думку, українці просто не зрозуміли основного посилу композиції.

“Це ж не пісня про матір Терезу”, – додала вона.

Alyona Alyona також наголосила, що це – не біографічна пісня про матір Терезу.

“Це пісня, де вона використовується як символ. Якщо ви когось називаєте матір’ю Терезою, то ви маєте на увазі, що це дуже добра, сердечна людина. І воно про це, що з нами ці символи такого жіноцтва”, – сказала Jerry Heil.

Виконавиця запевнила, що основний посил пісні – об’єднання навколо чогось світлого, а тому не потрібно загострювати увагу на персоні матері Терези.

І Alyona Alyona, і Jerry Heil додали, що ніхто не може знати остаточну правду про матір Терезу, і чому про неї розповсюджували ту чи іншу інформацію.

“Образ суперечливий, але пісня – не про неї”, – визнали виконавиці.

Як відомо, раніше пісню “Teresa & Maria” розкритикували у соцмережах, оскільки у ній згадується постать матері Терези. Низка коментаторів зауважили, що матір Тереза – занадто суперечлива особистість, аби згадувати її у піснях.

Синоптики дали кліматичну характеристику на березень 2024 року.

У ніч на 1 березня українські захисники знищили чотири ударні безпілотники типу “Shahed”, які намагалися атакувати Україну.

За даними ЗМІ вже у квітні в Україні відкриються магазини іспанського бренду Zara, які не працювали від початку повномасштабного вторгнення РФ.

Протягом доби російські армійці обстріляли 11 населених пунктів у Запорізькій області, внаслідок чого одна особа загинула, ще одна – зазнала поранень.

Протягом доби російські армійці обстріляли Херсонську область, внаслідок чого двоє осіб зазнали поранень.