Євробачення-2024: результати жеребкування і порядок виступів артистів у фіналі Нацвідбору

Джерело: ютюб-канал “Євробачення Україна” та Мінкульт

Сьогодні, 11 січня, стало відомо, у якому порядку виступатимуть співаки у фіналі Національного відбору на “Євробачення-2024”.

Отже, у фіналі Нацвідбору українські артисти виступатимуть у наступному порядку:

 1. YAKTAK – “Lalala”
 2. INGRET – “Keeper”
 3. NAZVA – “Slavic English”
 4. ANKA – “Палала”
 5. Drevo – “Endless chain”
 6. alyona alyona & Jerry Heil – “Teresa & Maria”
 7. MÉLOVIN – “DREAMER”
 8. SKYLERR – “Time is running out”
 9. iferblat – “Place I Call Home”
 10. YAGODY – “Tsunamia”
 11. NAHABA – “GLASSS”

Пісні фіналістів можна прослухати на YouTube-каналі “Євробачення Україна”.

Цьогоріч фінал Нацвідбору відбудеться 3 лютого у форматі телевізійного концерту. Як і раніше, переможця обиратимуть за результатами голосування журі та українців.

У 2024 році 68-й пісенний конкурс Євробачення відбудеться у шведському місті Мальме. Півфінали заплановано на 7 та 9 травня, а фінал конкурсу – 11 травня.

21 квітня розпочинаються спільні литовсько-польські тактичні навчання з авіаційним елементом “Хоробрий грифон 24/II/Brave Griffin 24/II”. У навчаннях також візьмуть участь союзники із США та Португалії.

Українські війська можуть зазнати додаткових невдач у найближчі тижні, очікуючи на вже ухвалену військову допомогу США, яка дозволить Україні стабілізувати фронт, однак, ймовірно, постачання зможуть пригальмувати нинішній російський наступ.

Сьогодні, 21 квітня, п’ята річниця другого туру президентських виборів 2019 року, які завершилися перемогою тоді…

Міністр оборони Лаурінас Кащюнас домовився з головою МВС Аґне Білотайте про комплексне посилення охорони кордону. Глави відомств пропонують у найкоротші терміни забезпечити прикордонників важчим озброєнням та зміцнити деякі ділянки кордону.

Після поїздки канцлера Німеччини Олафа Шольца до Китаю глава опозиційного Християнсько-демократичного союзу Фрідріх Мерц поклав на уряд у Пекіні часткову відповідальність за численні війни та кризи по всьому світу.