У мережі розкритикували пісню Alyona Alyona та Jerry Heil для Нацвідбору на Євробачення

Джерело: Instagram-акаунт Alyona Alyona

У соцмережах користувачі розкритикували пісню Alyona Alyona та Jerry Heil, з якою вони виступають у Нацвідборі на Євробачення-2024. Користувачам не сподобалось, що у пісні виконавиці згадують матір Терезу.

Пісня, з якою співачки намагатимуться виграти Нацвідбір та представляти Україну на пісенному конкурсі Євробачення, називається “Teresa & Maria”.

У приспіві композиції є наступні слова:

“З нами мама Тереза і Діва Марія
Босі, наче по лезу, йшли по землі”.

Саме це і викликало обурення у деяких користувачів, які у коментарях відзначили, що загалом пісня чудова, однак не варто було зачіпати тему релігії та згадувати матір Терезу.

Зокрема у коментарях поцікавились, чи знають щось виконавиці про матір Терезу, біографія якої – досить неоднозначна.

“Ви взагалі цікавились біографією Матері Терези? Перед написанням пісні? Ви усвідомлюєте що вона вбивала людей у своїх лікарнях, інформації про її життя повно”.

Один із користувачів зауважив, що ставити матір Терезу в один ряд із Дівою Марією – це “крінж”.

“Пісня гарна – і за музикою, і за сенсом, але мати Тереза – не та персонажка, яка заслуговує бути згаданою в позитивному контексті”.

Деякі користувачі зазначали, що не варто співати про релігію на світському конкурсі.

Джерело видання у Північноатлантичному альянсі повідомило, що під час зустрічі міністри закордонних справ країн НАТО закличуть союзників виділити щонайменше 40 мільярдів євро на рік для фінансування військової допомоги Україні.

У ніч на 31 травня російські війська обстріляли Харків. Влучивши у пʼятиповерховий житловий будинок, згодом ворог завдав повторного удару.

30 травня присяжні у Нью-Йорку ухвалили вердикт у кримінальній справі колишнього президента США Дональда Трампа.

30 травня прессекретарка російського МЗС Марія Захарова назвала “неприйнятними” плани США щодо подальшого стримування операцій тіньового флоту нафтових танкерів Росії. Вона поскаржилася, що перешкоджання російсько-китайській торгівлі є частиною “незаконної торговельної війни”.

У ніч на 31 травня російські війська вкотре обстріляли Харків. Міський голова Ігор Терехов повідомив про два “прильоти” у місті.