Американська Caterpillar отримала дозвіл на продаж російських активів

Джерело: російське пропагандистське агентство “Интерфакс”

Американська компанія Caterpillar, яка спеціалізується на виробництві спеціальної техніки і залишалася працювати на російському ринку після повномасштабного вторгнення РФ в Україну, повідомила про продаж своїх активів місцевим покупцям.

Як розповіли в агентстві, зокрема президент РФ Володимир Путін схвалив продаж активів Caterpillar в Росії – заводу спецтехніки в Ленінградській області (ТОВ “Катерпиллар Тосно”) та московської лізингової компанії (ТОВ “Катерпиллар Файненшл”).

У розпорядженні, підписаному Путіним, йдеться, що покупцем активів Caterpillar може виступити ТОВ “ПСК – Новые решения” – московська компанія, зареєстрована у серпні 2022 року. Співвласниками є Кирило Полішкін (99%) та Ян Вейцман (1%) – колишні топ-менеджери “Сбербанка”.

Зазначено, що завод у Тосно виробляв позашляхові кар’єрні самоскиди та гідравлічні екскаватори Cat, а також їх компоненти.

Голова Запорізької ОВА Іван Федоров зазначив, що внаслідок постійних російських обстрілів на підконтрольній території Запорізької області знеструмлено 50 населених пунктів.

Під час візиту до України міністра оборони Швеції Пола Йонсона “Агенція оборонних закупівель” Міноборони України уклала перший прямий контракт зі шведським виробничим підприємством.

Російські війська збільшили використання безпілотників для розвідки на передовій лінії. Вони застосовують безпілотні літальні апарати різних типів, таких як Supercam, ZALA, “Орлани” тощо, сказав речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

Резидента агентурної мережі ФСБ, який коригував повітряні атаки РФ на Запоріжжя, засудили до 15 років ув’язнення.

Заступник командира 3-ї окремої штурмової бригади Максим Жорін повідомив, що ситуація під Авдіївкою “дуже складна”, проте українські підрозділи “втілюють контратакуючі заходи”.