Амстердам, Париж та інші: у Ryanair розповіли, куди полетять перші літаки з України після війни

Джерело: виконавчий директор авіакомпанії Ryanair Майкл О’лірі у коментарі “Інтерфакс-Україна”.

Після закінчення війни в Україні лоукостер Ryanair планує відразу ж запустити рейси у більш ніж 20 міст Європи. Літаки літатимуть із Києва, Львова та Одеси.

“Це буде близько 20 або 25 європейських міст на рейсах із Києва, приблизно 10 – зі Львова, і наступні п’ять міст – з Одеси. І це стане можливим буквально через шість тижнів після відкриття неба”, – розповів О’лірі.

Також він додав, що знадобиться близько шести тижнів, щоб розгорнути літаки у великих містах Європи для обслуговування українських аеропортів.

“Всі вони будуть в один день. Але основними містами, з яких ми думаємо почати, будуть очевидно Варшава, Краків, Берлін, Франкфурт, Мілан, Рим, Лондон, Брюссель, Амстердам і Париж. Отже, це всі головні міста. І оскільки у нас є літаки, що базуються в цих містах, ми можемо просто розгорнути ці літаки на обслуговування Києва та Львова”, – пояснив О’лірі.

Європейська комісія попередила Словаччину, що розпочне негайні судові заходи, якщо країна ухвалить закон, що передбачає обмеження на діяльність неурядових організацій та ЗМІ.

Заступник міністра оборони з питань європейської інтеграції Олександр Балануца провів переговори з послом Японії в Україні Мацудою Кунінорі. Сторони зокрема обговорили нещодавно підписану угоду про підтримку України та подальшу співпрацю.

Ввечері 24 липня речник Військово-Морських сил України Дмитро Плетенчук повідомив, що Росія вивела усі свої військові кораблі з Азовського моря.

Чехія приєдналася до коаліції безпілотників для України на чолі з Латвією та Великою Британією після того, як делегація країни підписала меморандум про взаєморозуміння під час 75-го ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 24 липня. На даний час відбулося 125 бойових зіткнень.