Ангус Клауд, актор серіалу «Ейфорія», помер у віці 25 років

Джерело: CNN

У понеділок, 31 липня, сім’я Ангуса Клауда повідомила, що актор, відомий своєю роллю в серіалі “Ейфорія”, помер.

“З важким серцем сьогодні нам довелося попрощатися з неймовірною людиною. Як художник, друг, брат і син, Ангус був особливим для всіх нас у всьому. Минулого тижня він поховав свого батька і важко переживав цю втрату. Єдина втіха, яку ми маємо, це знати, що Ангус тепер возз’єднався зі своїм батьком, який був його найкращим другом. Ангус відверто розповів про свою боротьбу з психічною недугою, і ми сподіваємося, що його смерть може стати нагадуванням іншим, що вони не самотні й не повинні мовчки боротися з цим самостійно”, – зазначили рідні актора.

Причину смерті ще не встановлено. Департамент поліції Окленда та офіс коронера округу Аламеда займаються розслідуванням.

“Ми сподіваємося, що світ пам’ятає його за його гумор, сміх і любов до всіх. Ми просимо про конфіденційність наразі, оскільки ми все ще переживаємо цю нищівну втрату”, – додала його родина.

Представник “HBO” (телевізійного каналц, який створив серіал “Ейфорія”) зазначив:

“Ми неймовірно засмучені, дізнавшись про смерть Ангуса Клауда. Він був надзвичайно талановитим і улюбленим членом родини “HBO” та “Ейфорії”. Ми висловлюємо наші глибокі співчуття його друзям і родині в цей важкий час”.

Внаслідок російської атаки по гіпермаркету у Харкові станом на зараз відомо про двох загиблих та 24 постраждалих. Наразі щонайменше 15 людей не виходять на звʼязок.

Лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко під час поїздки на східний фронт передав інженерному полку та одній з артилерійських бригад екскаватори для фортифікаційних робіт.

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що в гіпермаркеті у Харкові, який нещодавно атакували росіяни, могли перебувати понад 200 людей.

Сьогодні, 25 травня, російські загарбники атакували будівельний гіпермаркет в Харкові, внаслідок чого спалахнула пожежа на площі 15 000 квадратних метрів.

Сьогодні, 25 травня, відзначається Всесвітній день щитоподібної залози (World Thyroid Day). У Міністерстві охорони здоров’я розповіли, як пильнувати за станом щитоподібної залози та як уникнути йододефіциту.