Art Ukraine Gallery: у благодійній галереї сучасного мистецтва відзначили рік творчості

Джерело: Букви

У колі найіменитіших українських художників, меценатів, журналістів та відвідувачів в Art Ukraine Gallery відсвяткувала свій перший день народження.

Картина Віктора Сидоренка

Галерея, вражає своїм масштабом і розмаїттям імен українських художників першої величини, а також своєю благодійною місією. Головними беніфеціарами є важко поранені діти, які проходять лікування й реабілітацію в дитячій лікарні “Охматдит”.

Як зазначив один із найвідоміших митців сучасності,  український класик Анатолій Криволап: “Art Ukraine Gallery — це  потужний культурний осередок, який вкотре доводить, що мистецтво не лише надихає, а й рятує”.

У цей важкий для країни й суспільства час ми маємо намагатися робити задля наших людей все можливе й неможливе, те, що вміємо й можемо. Дійсно, було чимало скептиків щодо нашого наміру відкрити велику благодійну галерею в розпал повномасштабної війни. Але нинішній результат більш ніж красномовний. Протягом року ми представили більше ніж 500 творів мистецтва. Ми системно працюємо з ТОП 30 українськими митцями, імена яких вже сьогодні вкарбовані в літопис історії української культури.
За рік роботи галереї, під час благодійних акцій було зібрано більше  3 500 000 гривень. За ці кошти, для найбільшої дитячої лікарні країни НДСЛ “Охматдит” ми придбали та передали найнагальніше: три кабінети для виснажених важкими хворобами дітей, серед яких більше 200 поранених. Це кабінети  післяопераційної реабілітації, діагностики слуху та лор-установку.
Я щиро дякую українським художникам, які віддають частину коштів із придбаних робіт для добрих справ» — повідомила під час заходу президентка Фонду гуманітарного розвитку України, співзасновниця та кураторка Art Ukraine Gallery Наталія Заболотна.

Крім допомоги дітям з НДСЛ “Охматдит”, галерея спрямувала близько 800 000 грн  на закупівлю звукових фільтрів для захисту слуху військових під час бойових дій і на реабілітацію військових з порушенням слуху в рамках проекту ГО Відчуй  “ЧУЄШ + +”. Втрата слуху у людини не помітна для суспільства. І ми не завжди розуміємо, що перед нами співрозмовник, який не чує. Тому і відношення до даної проблеми у суспільства відповідне! Саме робота з військовими, які вже мають зниження слуху дає розуміння наскільки гостро стоїть проблема зі збереженням його у захисників і захисниць, і яка велика робота попереду —  акцентувала співзасновниця галереї, очільниця ГО “Відчуй” Людмила Пишна.

Art Ukraine Gallery – найбільша українська галерея – з нагоди першої  річниці, дарує шанувальникам мистецтва мега проект Extra Large, який обʼєднує знакові імена, потужні за сенсами та розмірами арт-обʼєкти, 365 унікальних творів, створених українськими художниками, скульпторами та фотографами.  У центральній частині експозиції розташований спеціальний кураторський  проект “Золотий перетин. Діалог двох геніїв”, створений на основі знакових робіт двох знаменитих українських митців скульптора Олександра Сухоліта, якого називають “українським Пікасо” та відомого  як в країні так і далеко за її межами абстракціоніста — найдорожчого українського митця Анатолія Криволапа.

У постійній експозиції галереї — безліч творів іменитих майстрів, таких як Арсен Савадов, Олег Тістол, Микола Маценко, Віктор Сидоренко, Роман Мінін, Ліна Кондес, Оксана Мась, Макс Вітик, Роман Михайлов, Єгор Зігура, Ілля Чичкан, Маша Шубіна, Оля Рондяк, Назар Білик, Ганна Криволап, Ігор Гайдай, Петро Лебединець, Володимир Сай та інших відомих художників»  — наголошує Наталія Заболотна.

Art Ukraine Gallery відкрита 7 днів на тиждень за адресою: ТЦ “Домосфера”, Столичне шосе, 101, 3 поверх.

Години роботи: 11:00 – 19:00

Інформаційний партнер: bukvy.org

26 травня президент Володимир Зеленський звернувся до глави США Джо Байдена та китайського лідера Сі Цзіньпіна з закликом взяти участь у Глобальному саміті миру.

Міністерка фінансів США Джанет Єллен заявила, що європейські банки, працюючи у Росії, постають перед зростаючими ризиками. Нині США розглядають можливість посилення вторинних санкцій щодо банків, викритих у сприянні операціям у межах військових зусиль Росії.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію станом на 22.30 26 травня щодо російського вторгнення. Від початку доби на фронті відбулося 95 бойових зіткнень.

Президент Володимир Зеленський зустрінеться з прем’єр-міністром Іспанії Педро Санчесом у Мадриді 27 травня. Сторони мають намір підписати угоду щодо гарантій безпеки для України. Текст документа погодили 7 травня.

Представники розвідки США та союзників відслідковують зростання кількості диверсійних операцій у Європі з боку РФ. Дії РФ є частиною російської кампанії з підриву постачання озброєння Україні.