Авдіївка – лише початок кампанії РФ: потрібно готуватися до великих масштабів — 3 ОШБр

Джерело: проєкт Ukrainian Witness

Захоплення росіянами Авдіївки є початком нової агресивної кампанії країни-агресора. Нині Україні необхідно поповнення у техніці та кількості військових, бо у майбутньому очікується наступ ЗС РФ.

Таку думку висловив командир штурмової групи “NC 13” другого штурмового батальйону третьої окремої штурмової бригади Микола Зінкевич із позивним “Макар”.

Авдіївка – це, мабуть, лише початок їхньої кампанії, і потрібно готуватися до досить великих масштабів. Тому Збройним Силам потрібне поповнення технікою, новими системами боротьби, тобто дроновими системами, системами радіоелектронної боротьби, і, знову ж таки, є потреба поповнення людьми, – сказав військовий.

Зінкевич наголосив, що ніхто не може бути впевненим, що війна обійде його стороною.

Відповідаючи на запитання, чи було можливо врятувати Авдіївку – “Макар” висловив думку, що відхід був єдиним правильним вирішенням.

Я думаю, що це було єдине правильне рішення, щоб вивести звідти людей. Ми і так багато людей втратили за цю війну. Я вважаю, що в цьому випадку Авдіївку вже б нічого не врятувало, – додав він.

Протягом дня, 24 квітня, російській війська здійснили шість обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 23 вибухи.

24 квітня Проект Постанови про звільнення Миколи Сольського з посади міністра аграрної політики та продовольства України.

Кабінет Міністрів України заборонив пересилати за кордон паспорти громадянина України, а також закордонні паспорти для осіб чоловічої статі призовного віку. Відтепер така можливість передбачена виключно на території України.

Надвечір 24 квітня президент Володимир Зеленський у своєму відеозверненні висловив вдячність США за ухвалений та підписаний Джо Байденом законопроєкт про допомогу Україні на понад 60 мільярдів доларів. Зауважив, що у новому оборонному пакеті союзники спорядили усе: від ATACMS до необхідної ППО і техніки.

Російські пропагандистські телеграм-канали поширюють інформацію про те, що на Сумщині у 2025 році закриють 41 школу у 20 громадах області через відсутність фінансування – у ЦПД спростували російські фейки.