Австрійська страхова компанія Uniqa виходить з російського ринку

Джерело: пресслужба компанії Uniqa

Одна з найбільших страхових компаній світу Uniqa продає свій бізнес у Росії і повністю виходить з російського ринку.

“Uniqa продає свою 75% частку в російській компанії “Райффайзен Життя” російській страховій компанії “Ренесанс Життя” разом з АТ “Райффайзенбанк”, що належить групі Raiffeisen Bank International і володіє рештою 25 % акцій”, – йдеться у повідомленні компанії.

Член правління Customers & Markets International Вольфганг Кіндл заявив, що Uniqa практично відразу зупинила будь-які нові ділові операції в Росії після початку повномасштабної війни в Україні. Також компанія утрималася від подальших інвестицій.

“Працюючи разом із нашим партнером по спільному підприємству АТ “Райффайзенбанк”, ми торік розглянули всі варіанти в цьому середовищі, яке також є складним з юридичної точки зору. Зараз ми робимо останній логічний крок, продаючи нашу російську дочірню компанію, на частку якої припадає значно менше ніж один відсоток виторгу групи а, отже, вона відіграє незначну роль у нашому портфелі”, – пояснив Вольфганг Кіндл.

А також додав, що це означає, що компанія повністю покидає ринок РФ. За його словами, сторони домовилися зберігати конфіденційність ціни придбання.

8 липня під час засідання кабінету міністрів президент США Дональд Трамп різко розкритикував главу РФ Володимира Путіна, звинувативши російського лідера у нісенітницях під час офіційних переговорів. За словами глави Білого дому, господар Кремля завжди здається “дуже милим”, проте його слова не мають жодного значення.

Суд у Великій Британії встановив, що Росія вербувала злочинців для терактів через соцмережі.

Президент США Дональд Трамп заявив, що не знає, хто розпорядився зупинити постачання озброєння Україні.

Президент Ліги американських працівників і головний політичний радник організації Catholic Vote, колишній старший радником Дональда Трампа (2016, 2020) та Джей Ді Венса (2022), політичний коментатор на Fox News і CNN Стів Кортес заявив, що корупційна репутація голови Офісу президента Андрія Єрмака відверто шкодить довірі до української влади у США.

Співробітник Державного космічного агентства України отримав 15 років тюрми з конфіскацією майна за співпрацю з ФСБ. Російська розвідка задіяла його дружину з Ростова-на-Дону, щоб завербувати посадовця й отримати доступ до секретної інформації у галузі оборонної промисловості.