Азовець Валерій Петренко на псевдо «Тейваз» став героєм LEGO

Джерело: Асоціація родин захисників “Азовсталі”

Боєць полку “Азов” Валерій Петренко на псевдо “Тейваз”, який у травні повернувся із російського полону, отримав у подарунок від дружини на день народження власну іменну фігурку LEGO та фігурки полеглих у Маріуполі побратимів.

Петренко – один з тих бійців, які навесні минулого року боронили Маріуполь. Він пробув у російському полоні 354 дні. 6 травня 2023 року “Тейваз” вийшов на волю.

Зазначається, що нещодавно Валерію виповнилося 27 років. У подарунок від дружини прихильник конструктора LEGO отримав чотири фігурки: власну і друзів “азовців” з позивними “Стікс”, “Алігатор” та “Іслам”, які полягли у Маріуполі.

Фото: Асоціація родин захисників “Азовсталі”

Відомо, що їх “Тейвазу” передала дружина одного з командирів “Азову” Деніса Прокопенка (“Редіса”), яка нещодавно повернулася з Америки, де і зустрілася із засновником компанії (The Brothers Brick – ред.) Ендрю Бікрафтом.

“Навряд ще такі будуть у моєму житті. “Стікс”, “Алігатор” та “Іслам”, хлопці, я буду завжди про вас пам’ятати”, – наголосив Валерій.

Естонія, слідом за Латвією та Литвою, заборонила в’їзд транспортних засобів з білоруськими номерними знаками, незалежно від причин перебування власника або користувача в Естонії чи Європейському Союзі.

За дорученням Головнокомандувача генерал-полковника Олександра Сирського у Збройних Силах України почали впровадження комплексної програми дій “Збереження життя військовослужбовців”.

Українські війська продовжують оборонну операцію на Лівобережжі Дніпра у Херсонській області, зокрема мовиться про території в районі села Кринки. Раніше низка ЗМІ розповсюдили інформацію про відхід українських сил з плацдарму у Кринках.

Згідно з даними поліції, станом на сьогодні, під час оборонної операції в селі Кринки на Лівобережжі Херсонщини зникли безвісти 788 українських військових у період з жовтня 2023-го по кінець червня 2024 року.

Згідно з наказом коменданта Херсонської області від 28 березня 2024 року, у регіоні впроваджено особливий режим в’їзду та виїзду на територію області.