Байден пожартував про свою «змову» з Тейлор Свіфт

Джерело: The Guardian

Президент США Джо Байден неочікувано з’явився у вечірньому шоу, де, зокрема, пожартував щодо своєї “змови” зі співачкою Тейлор Свіфт.

Американський лідер прийшов на шоу “Пізно ввечері з Сетом Маєрсом”, що стало сюрпризом для авдиторії. Байдена багато критикували, називаючи “найскромнішим президентом” для ЗМІ.

Згідно з даними, за час президенства Байден дав всього 86 інтерв’ю, тоді як Дональд Трампа та Барак Обама за часів свого президентства дали 300 та 422 інтерв’ю відповідно.

Під час шоу Маєрс запитав Байдена щодо теорії змови, згідно з якою стосунки співачки Тейлор Свіфт з Тревісом Келсі – чемпіоном Суперкубка та гравцем “Kansas City Chiefs” – лише план, аби допомогти демократам виграти вибори президента.

“Чи можете ви підтвердити чи спростувати, що між вами та міс Свіфт існує активна змова?” – запитав Маєрс.

Байден у відповідь заявив, що цю інформацію “засекречено”.

“Звідки ви берете цю інформацію, її засекречено”, – відповів Байден, додавши, що Свіфт підтримала його в обранні на посаду президента у 2020 році.

Маєрс запитав, чи підтримає вона Байдена знову, що спонукало президента, сміючись, додати: “Я сказав вам, що це засекречено”.

Байдена також запитали, як він ставиться до занепокоєння щодо його віку (Джо Байдену – 81 рік, він найстарший президент США – ред.).

“Ви повинні подивитись на іншого хлопця, йому приблизно стільки ж років, скільки й мені, але він не може пригадати ім’я своєї дружини”, – відповів Байден.

Найімовірніше, відповідь Байдена – відсилка до виступу Дональда Трампа минулих вихідних, коли той, говорячи про свою дружину Меланію, назвав її “Мерседес”, ймовірно, переплутавши її ім’я зі своєю колишньою помічницею Мерседес Шлапп.

За даними синоптиків у четвер, 25 квітня, у низці областей йтимуть дощі.

У Центрі національного спротиву повідомили, що у тимчасово окупованому Криму росіяни розпочали нові зачистки у місцевих бібліотеках. Ворог наказав вилучити усі книги про Голодомор, УПА та на яких зображено тризуб.

24 квітня міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що країна готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку на допомогу Силам оборони у боротьбі проти росіян.

24 квітня Україна та Португалія розпочали роботу над проєктом угоди щодо гарантій безпеки, узгодивши графік подальших переговорів.

Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець наголосив, що жодних прямих перемовин з російською делегацією 24 квітня не відбувалося. Раніше так звана дитяча омбудсменка РФ Львова-Бєлова заявила, що Росія та Україна “вперше провели очні переговори” стосовно повернення викрадених росіянами дітей.