Байден у приватній бесіді назвав Трампа «хворим», – Politico

Джерело: Politico

Джерела повідомили виданню Politico, що президент США Джо Байден назвав експрезидента США Дональда Трампа “хворим” у приватній розмові з давніми друзями та близькими помічниками.

Троє людей заявляють, що чули, як під час розмов зі своїми довіреними особами Байден нібито називав Трампа “хворим чортом”, якому подобається бачити, як інші стикаються з невдачами.

За словами одного з людей, які спілкувалися з президентом, Байден нещодавно сказав про Трампа: “Який він довбаний мудак”.

У відповідь на ймовірні зауваження Байдена представники кампанії Трампа заявили: 

“Прикро, що Кривий Джо Байден не поважає президента як публічно, так і приватно”.

Також у жовтні 2022 року чоловік із молотком, радикалізований через праві теорії змови, увірвався в будинок родини членкині Палати представників США Ненсі Пелосі в Сан-Франциско в пошуках колишнього спікера. Він напав на її чоловіка, зламавши йому череп. Тоді Трамп сказав:

“Ми протистоїмо божевільній Ненсі Пелосі, яка розвалила Сан-Франциско — як там її чоловік, хтось знає? І вона проти будівництва стіни на нашому кордоні, хоча вона має стіну навколо свого будинку — що, очевидно, не дуже добре спрацювало”.

Байден прокоментував таку заяву Трампа, сказавши:

“На своєму мітингу він жартує про зловмисника, підбитого великою брехнею Трампа, який вдарив молотком по черепу Пола Пелосі. І він думає, що це смішно. Він сміявся з цього приводу. Який хворий…”, — сказав Байден.

25 лютого президент Володимир Зеленський повідомив, що втрати української армії з початку повномасштабної війни становлять 31 військовослужбовців.

Все більше німців вважають, що європейські країни мають постачити Україні більше озброєння та боєприпасів, свідчать результати опитування ZDF Politbarometer.

У Польщі вже вчетверте протягом місяця висипали зерно, яке транзитом перевозилося залізницею. Цього разу знищено понад 150 тонн агропродукції.

Наприкінці березня відбудеться наступне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, але у новому форматі, повідомив заступник керівника Офісу Президента Олексій Кулеба.

Діджейка Дар’ї Коломієц розповіла американському виданню Time про свій подкаст “Щоденник війни”. В есе, яке опублікували до другої річниці повномасштабного вторгення, вона згадала про початок війни та українців, чиї історії її вразили.