Бен Воллес йде у відставку з посади міністра оборони Великої Британії

Джерело: Politico

Міністр оборони Великої Британії Бен Воллес планує залишити уряд під час наступних перестановок у Кабінеті Міністрів і не балотуватиметься на наступних загальних виборах.

Воллес поінформував прем’єр-міністра Великої Британії Ріші Сунака про свої плани 15 червня. Перестановки в Кабміні очікуються до вересня. 

“Я не буду стояти наступного разу. Я пішов у політику в шотландському парламенті в 1999 році. Це 24 роки”, — сказав Воллес.  

Ця подія сталася через кілька днів після того, як Воллес заявив, що Україні слід бути більш “вдячною” союзникам за надану допомогу.

Українські підрозділи продовжили локальні атаки на Куп’янському та Лиманському напрямах та просунулися на захід від Діброви.

3 грудня відзначається Всесвітній день комп’ютерної графіки, Міжнародний день людей з інвалідністю та Міжнародний день боротьби проти пестицидів. За церковним календарем вшановують пам’ять Іоана Мовчальника.

За даними синоптиків, у неділю, 3 грудня, Україну накриють опади у вигляді мокрого снігу. Метеорологи попереджають про ожеледицю на дорогах.

Сім’я 14-річної дівчинки з Північної Кароліни (США) в п’ятницю, 1 грудня, подали до суду на авіакомпанію American Airlines та бортпровідника, заявивши, що він приклеїв iPhone до туалету літака, щоб зняти на відео, як дівчина користується туалетом.

Посолка України у США Оксана Маркарова 2 грудня повідомила, що штат у США Північна Кароліна визнав Голодомор геноцидом українського народу.