Безос продав акції Amazon на понад $4 мільярди

Джерело: Axios

Американський підприємець Джефф Безос продав свої акції в Amazon на суму понад 4 мільярди доларів.

Як пише видання, мільярдер продав близько 24 мільйонів акцій протягом чотирьох торгових днів.

Це сталося після того, як на початку цього місяця Amazon оголосила, що Безос продасть 50 мільйонів акцій компанії до 31 січня 2025 року відповідно до торгового плану, детально описаного в щорічній документації фірми за 2023 рік.

Повідомляється, що Безос, одна із найбагатших осіб світу, поки що не назвав причину продажу акцій Amazon. Але це сталося після того, як у листопаді він оголосив, що переїжджає з Сіетла до Маямі, щоб бути ближче до своєї нареченої, Лорен Санчес та його батьків.

За даними Bloomberg, переїзд, ймовірно, заощадив Безосу 288 мільйонів доларів США, оскільки два роки тому штат Вашингтон запровадив 7% податку на приріст капіталу, якого у Флориді немає.

Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак під час візиту до Польщі 23 квітня оголосить про збільшення військової підтримки України на 500 мільйонів фунтів стерлінгів (617 мільйонів доларів), попередивши, що Росія повинна зазнати поразки, щоб запобігти подальшому просуванню її військ в Європу. Анонсується, що до пакету увійдуть додаткові ракети Storm Shadow.

22 квітня у Берліні відбулася урочиста церемонія відкриття ювілейного року з нагоди 300-річчя німецького філософа Іммануїла Канта. Під час своєї промови канцлер Німеччини Олаф Шольц заборонив главі РФ Володимиру Путіну посилатися на Канта, зазначив, що його дії “суперечить усім основним твердженням” мислителя.

Глава Польщі Анджей Дуда міг вплинути на позицію колишнього президента США Дональда Трампа стосовно допомоги Україні, повідомив його литовський колега Гітанас Науседа.

У колі найіменитіших українських художників, меценатів, журналістів та відвідувачів в Art Ukraine Gallery відсвяткувала свій перший день народження. 

22 квітня уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець повідомив про інцидент з побиттям підлітка у київській школі №81. Школяр зазнав тяжкої травми, водночас дитину прооперували лише на десятий день після побиття, оскільки хлопчик нічого не сказав батькам.