Марк Цукерберг уперше за два роки продав акції Meta

Джерело: Bloomberg

Уперше за два роки Марк Цукерберг продав акції своєї компанії Meta Platforms Inc. за 185 мільйонів доларів.

Як зазначається, протягом листопада фонд Цукерберга та інші пов’язані з бізнесменом організації продали близько 682 тисяч акцій на суму майже 185 млн доларів.

“Це вперше з листопада 2021 року, коли організації, які керують статками Цукерберга, продали акції”, – йдеться в матеріалі.

Також вказано, що до кінця листопада акції Meta зросли на 172%, випередивши решту великих технологічних компаній у США, за винятком Nvidia Corp.

За даними Bloomberg Billionaires Index, Марк Цукерберг володіє близько 13% акцій Meta. Його статки оцінюють у $117,7 млрд.

Під час візиту до України міністра оборони Швеції Пола Йонсона “Агенція оборонних закупівель” Міноборони України уклала перший прямий контракт зі шведським виробничим підприємством.

За підрахунками Генштабу, втрати військ РФ у живій силі за два роки повномасштабної війни складають вже понад 400 000 осіб. Однак, уточнили у відомстві, у це число входять як вбиті, так і поранені загарбники.

Обліковий запис X покійного американського актора Метью Перрі зламали й намагались отримати кошти через підроблений сайт фонду.

Російські війська збільшили використання безпілотників для розвідки на передовій лінії. Вони застосовують безпілотні літальні апарати різних типів, таких як Supercam, ZALA, “Орлани” тощо, сказав речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

Резидента агентурної мережі ФСБ, який коригував повітряні атаки РФ на Запоріжжя, засудили до 15 років ув’язнення.