Бій Усика та Ф’юрі: деталі поєдинку та цікаві факти
Джерело: пресслужба ФК “Полісся”
В ніч на 19 травня в Саудівській Аравії відбудеться бій між українським боксером, чемпіоном світу в надважкій вазі за версіями WBO, WBA, IBO та IBF Олександром Усиком та британцем, володарем пояса WBC Тайсоном Ф’юрі за звання абсолютного чемпіона світу у суперважкій вазі.

Фото: UWN
Для Усика цей бій стане шостим після переходу до гевівейту. Зараз український боксер вважається непереможним.
Однак Тайсон Ф’юрі ще жодного разу у своїй професійній кар’єрі не програвав. У нього була лише одна нічия – в його першому поєдинку проти Діонтея Вайлдера переможця не визначили.
Бій Усика і Ф’юрі вважають історичним, оскільки переможець бою стане першим абсолютним чемпіоном у гевівейті з 1999 року та першим в історії, хто об’єднає одразу чотири основних пояси в дивізіоні.
- Захисники України, серед яких – енергетики, шахтарі, металурги, ветерани оборони Маріуполя, приїхали до Саудівської Аравії, аби підтримати українського боксера, чемпіона світу в надважкій вазі за версіями WBO, WBA, IBO та IBF Олександра Усика в бою проти Тайсона Ф’юрі.
- Команда українського боксера, чемпіона WBA, WBO, IBO та IBF у надважкій вазі Олександра Усика та команда британського спортсмена, володаря пояса WBC Тайсона Ф’юрі влаштували сутичку напередодні бою.
- Український боксер, чемпіон світу в надважкій вазі за версіями WBO, WBA, IBO та IBF Олександр Усик прийшов на пресконференцію напередодні поєдинку за звання абсолютного чемпіона світу в костюмі з кримськотатарським орнаментом, який створив бренд Ельвіри Гасанової Damirli.
- 16 травня чемпіон WBA, WBO, IBO та IBF у надважкій вазі Олександр Усик та володар пояса WBC Тайсон Ф’юрі не провели дуель поглядів після спільної пресконференції. Британець відмовився від традиційного жесту.
Очільник МЗС України Андрій Сибіга повідомив, що попри оголошене Кремлем триденне перемир’я 8-10 травня, війська РФ продовжують атаки по всій лінії фронту.
Президент Володимир Зеленський вніс законопроєкт про військового омбудсмана на розгляд Верховної Ради. Документ зареєстрували як невідкладний для позачергового розгляду у парламенті.
Друга світова війна розпочалася 1 вересня 1939 року з нападу гітлерівської Німеччини на Польщу. Радянський Союз вступив у війну вже 17 вересня 1939 року як союзник нацистів, атакувавши Польщу зі сходу. СРСР діяв згідно з секретним протоколом пакту Молотова–Ріббентропа, укладеним напередодні вторгнення – 23 серпня 1939 року. СРСР також окупував Балтійські країни, атакував Фінляндію (Зимова війна 1939–1940) та анексував частину Румунії (Північну Буковину та Бессарабію) у 1940 році.
9 травня у більшості українських областей очікується дощова погода, а у Карпатах випаде мокрий сніг.
Служба безпеки України затримала ще двох агентів ФСБ у Києві та Рівному. Їх підозрюють у зборі координат для ракетних і дронових ударів РФ по території України.