Білл Гейтс вважає, що штучний інтелект полегшить боротьбу зі зміною клімату

Джерело: Sky News 

Співзасновник Microsoft Білл Гейтс висловив думку, що штучний інтелект полегшить боротьбу зі зміною клімату. Він застеріг, що ШІ мають використовувати виключно люди з добрими намірами.

Гейтс вважає, що ШІ досі відігравав скромну роль у боротьбі зі зміною клімату. Проте технології зможуть значно спростити процес інновацій у цій сфері.

“ШІ допомагає нам моделювати речі в науці: краще розуміти матеріали, каталізатори та те, як виготовляти білки. Штучний інтелект у кожній сфері діяльності прискорюватиме інновації, чи то в медицині, чи в репетиторстві, освіті. З кліматичними (змінами, – ред.) деякі складні речі, такі як моделювання енергії термоядерного синтезу — слава богу, ШІ зробить це набагато легшим”, — сказав Гейтс.

Він попередив, що від штучного інтелекту є небезпека у використанні для кібератак і політичного втручання. Тому треба переконатися, що його “використовують переважно люди з добрими намірами”.

Стосовно створення дипфейків Гейтс казав, що треба маркувати такі матеріали як неавтентичні. Співзасновник Microsoft закликав до розробки законів, що передбачатимуть покарання за обман людей за допомогою ШІ.

Ізраїльські сили заявили, що військовий командир ХАМАС Мохаммед Дейф, який був організатором нападу 7 жовтня, став ціллю удару в Хан-Юнісі на півдні Гази, в результаті якого загинуло 90 людей і ще сотні дістали поранення.

Станом на 22:00 в суботу, 13 липня, від початку цієї доби на фронті відбулося 149 бойових зіткнень. Напружена ситуація залишається на Покровському напрямку, також ворог активний на Харківському, Лиманському і Времівському напрямках.

В центральному штаті Плато Нігерії стався обвал будівлі школи, в результаті чого загинули двадцять дві дитини і щонайменше 132 – зазнали поранень.

Протягом дня, 13 липня, армія РФ здійснила 40 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 90 вибухів. 

Телеканал HBO оголосив, що зйомки третього сезону серіалу “Ейфорія” розпочнуться в січні 2025 року.