Блогерка Алхім зняла відео під російську музику на алеї пам’яті загиблих героїв

Джерело: військовослужбовець Дмитро Андрющенко на псевдо “Дипломат”

Блогерка Анна Алхім зняла відеоролик під російську музику на алеї пам’яті загиблих у російсько-українській війні героїв у Хмельницькому.

Відповідне відео з коментарем блогерки щодо ситуації розповсюдили у соцмережах.

За словами Алхім, вона не дивилась по сторонах, коли знімала відповідний відеоролик.

“Я вперше тут. І я не вважаю, що якось образила пам’ять людей, які загинули. Ви, звісно, можете думати як вам дозволяє ваше мислення”, – написала вона.

“Дипломат” зауважив, що блогерка вже не вперше демонструє антиукраїнську позицію та закликав правоохоронців затримати Алхім.

  • Українська блогерка Таня Пренткович, за якою в Instagram стежать понад мільйон осіб, виїхала з дітьми та подругою на відпочинок на Мальдіви. Однак очевидці помітили на Мальдівах і цивільного чоловіка блогерки Андрія Гонковського.

Міністр оборони України Рустем Умєров разом із Головнокомандувачем ЗСУ генерал-полковником Олександром Сирським провели телефонну розмову з міністром оборони США Ллойдом Остіном.

Генеральна прокуратура Берліна оголосила у вівторок, 20 лютого, про розкриття обширної мережі з відмивання грошей, яка охоплювала Росію та країни Євразії.

12 медичних закладів України лікуватимуть безпліддя за державні кошти.

Прокурори США заявили, що колишній інформатор ФБР Олександр Смирнов, якого звинувачують у брехні про президента США Джо Байдена та його сина Хантера, має зв’язки на високому рівні з російською розвідкою.

Нове дослідження показало, що дотримання здорового способу життя може знизити ризик виникнення синдрому подразненого кишечника (СПК).