Блогерка Пренткович відпочиває на Мальдівах з чоловіком, який виїхав з України як волонтер

Джерело: Букви

Українська блогерка Таня Пренткович, за якою в Instagram стежать понад мільйон осіб, виїхала з дітьми та подругою на відпочинок на Мальдіви. Однак очевидці помітили на Мальдівах і цивільного чоловіка блогерки Андрія Гонковського.

Варто зауважити, що сама Пренткович не публікувала фото з відпочинку зі своїм чоловіком, а обмежувалась знімками з дітьми та подругою Аліною Френдій.

Фото Гонковського з Мальдів опублікували в одному з Telegram-каналів.

У ньому ж зазначили, що чоловік блогерки зумів виїхати з України під час воєнного стану як волонтер. Він начебто мав проводити благодійний захід у Польщі.

Журналісти звернулись до Преткович та Гонковського за поясненнями, проте вони досі не прокоментували ситуацію. Щобільше, вони обидва обмежили можливість залишати коментарі під дописами в їх Instagram-акаунтах.

Польща не виключає введення заборони на сільськогосподарську продукцію з Росії, заявив прем’єр-міністр Дональд Туск 29 лютого під час візиту до Варшави свого колеги з Латвії, котра вже запровадила таку заборону.

Mozilla Corp, розробник веббраузера Firefox, заявив про скорочення близько 60 робочих місць після призначення нового генерального директора компанії.

Українські посадовці стурбовані тим, що просування Росії може набрати значних обертів до літа, якщо союзники Києва не зможуть збільшити постачання боєприпасів.

За словами президента Володимира Зеленського, Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський розробляє два варіанти плану подальших дій: якщо Україна отримає допомогу США, вона зможе перейти в наступ, якщо ні – їй доведеться зосередитися лише на захисті.

В Англії школярам заборонили використовувати мобільні телефони під час навчального процесу.