Bloomberg оприлюднив список найбагатших людей світу
Джерело: Bloomberg
Bloomberg оцінив капітали найзаможніших людей у світі та те, як вони змінилися з початку року.
За версією агентства, найбагатшою людиною світу залишається підприємець та винахідник Ілон Маск. Його статки оцінюються у $244 млрд, що на $14,6 млрд більше, ніж напочатку року.
Друге місце посів французький бізнес-магнат Бернар Арно, власник групи компаній LVMH. Його капітал оцінюється у $201 млрд, що на $6,3 млрд менше, ніж напочатку року.
На третьому місці – засновник Amazon Джефф Безос зі статками у $200 млрд, які зросли на $23,4 млрд від початку року.
Серед першої п’ятірки найбільший приріст капіталу спостерігається у Марка Цукерберга, засновника Meta (раніше Facebook). Його статки збільшилися на $59,5 млрд і зараз становлять $188 млрд.
Співзасновник Microsoft Білл Гейтс також значно примножив свої статки, які зараз оцінюються у $159 млрд, що на $18,6 млрд більше, ніж напочатку року
- Журнал Time опублікував список 100 найвпливовіших людей планети у сфері здоров’я у 2024 році.
Згідно з даними Adobe Analytics, Чорна п’ятниця 2024 року стала історичною для споживачів у США, які витратили рекордні суми як у магазинах, так і онлайн. Загалом американці здійснили покупки на $17,5 мільярда лише за один день, що на 7% більше, ніж минулого року, за даними Salesforce.
Під час футбольного матчу між командами “Шахтар” і “Рух” перший символічний удар по м’ячу виконала захисниця України Наталія Грабарчук. Вона – колишня вихователька дитячого садка, яка нині служить стрільчинею-зенітницею у Галицько-Волинській радіотехнічній бригаді повітряного командування “Захід”.
Оксфордський словник обрав терміном 2024 року словосполучення “brain rot” (“гниття мозку”). Вислів означає надмірне споживання неякісного контенту, який шкодить людині.
У Бельгії набув чинності перший у світі закон, який надає секс-працівникам право підписувати офіційні трудові договори, а також отримувати низку соціальних виплат.
Лейбл Universal Music Group (UMG) подав скаргу до федерального суду в Нью-Йорку, в якому стверджує, що дистрибʼютор Believe розповсюджує треки фейкових виконавців.