Болгарські археологи знайшли в каналізації статую грецького бога

Джерело: Reuters

Болгарські археологи цього тижня під час розкопок у давньоримській каналізації натрапили на добре збережену мармурову статую, що зображає грецького бога Гермеса.

Фото: Reuters

Двометрову статую знайшли під час розкопок на місці стародавнього міста Гераклея Синтика на південному заході Болгарії, яке лежить неподалік від кордону з Грецією.

Археологи сказали, що після землетрусу, який зруйнував розгалужене місто приблизно в 388 році нашої ери, статую обережно помістили в каналізацію та засипали землею, що пояснює її добрий стан.

“Його голова збереглася. (Статуя) в дуже хорошому стані. Є кілька переломів на руках”, – сказав Людміл Вагалінський, який очолював групу археологів. 

Він додав, що знайдена статуя є римською копією давньогрецького оригіналу.

Вдень 23 червня російські окупанти завдали ракетного удару по Кривому Рогу. Є жертва та постраждалі.

Південна Корея заявила про готовність прийняти всіх північнокорейських військовополонених, які опинилися в полоні в Україні після участі у війні на боці Росії, якщо вони добровільно висловлять бажання переїхати до Південної Кореї.

У Хмельницькій області внаслідок вибуху невідомого предмета поранень зазнав 11-річний хлопчик.

Гондурас планує закупити українські безпілотники в межах посилення боротьби з наркоторгівлею та посилення безпеки кордонів.

Вранці 23 червня російські окупанти вдарили по Запоріжжю. Є руйнування та поранена.