Боронячи Україну, на фронті загинули медикиня 3-ї ОШБр Валькірія та боєць Берсерк

Джерело: керівниця медслужби бригади Вікторія Ковач та волонтерка Лілія Матвєєва

На фронті, від ворожого КАБу загинули боєць Третьої штурмової бригади Данило “Берсерк” та медикиня бригади сержант Валентина Нагорна на псевдо  “Валькірія”.

Разом воювали, разом кохали, разом “на щиті”… Хай ваші душі будуть завжди разом. Навіки в строю! Валькірія та Берсерк, — зазначила Лілія.

Своєю чергою, Ковач нагадала як Нагорна 24 лютого прийшла в одну зі шкіл Києва, аби стати на захист України.

Зі всім моїм скепсисом щодо відсутності медичної освіти у тебе, у 2022 році ти довела, що можеш і будеш. Біотехнолог і майстер манікюру, яка, як ніхто, знала ціну життя і смерті. Тобі підкорялися штанга і життя людей на стабі.

За кілька днів до переведення з медроти, ми говорили про смертність бойових медиків. І ти жартома сказала мені, що колись може і ти станеш однією з них.

Ти вміла любити і відчувати життя – з театром у вільний вечір у столиці і навчанням у медакадемії. Людина, яка надала медичну допомогу величезній кількості поранених. Ми ніколи не рахували кількість, бо і ти, і я вважали це дурними понтами, які ніяк не впливають на суть.

Нам тебе дуже не вистачатиме. Дуже. За честь було служити разом з тобою. Сержант Нагорна Валентина назавжди в строю.

Також пост у пам’ять про побратима опублікував військовослужбовець Роман Трохимець.

Важко одним постом описати таку людину, не вистачило б і багатьох книг… Унікальне поєднання брутального воїна фізично сильного, ментально розумного із чудовим почуттям гумору. При цьому ніколи не проявив агресії до інших, чи зверхньості… Тебе не долали ні снаряди, ні кулі. Лише КАБом запущеним з літака, вороги змогли знищити твоє фізичне тіло.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Roman Trokhymets (@romantrokhymets)

До суду прокурори скерували обвинувальний акт стосовно російського музиканта, уродженця України за обвинуваченнями у колабораціонізмі, глорифікації ворога, публічних закликах до агресивної війни та зміни державних меж і устрою України, поєднаних з розпалюванням національної ворожнечі.

4 листопада глава Міноборони Рустем Умєров спільно з міністром національної оборони Литви Лаурінасом Кащюнасом підписали документ щодо співпраці у сфері оборонної промисловості, спрямований на посилення наших захисників на полі бою.

4 листопада Генеральний секретар НАТО Марк Рютте на спільній пресконференції з канцлером Німеччини Олафом Шольцем повідомив, що німецька оборонна компанія Rheinmetall добудовує вже другий завод в Україні.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 4 листопада. З початку доби відбулося 226 бойових зіткнень, третина з яких — на Курахівському напрямку.

Представництво Тайваню в Литві підписало свій другий меморандум про взаєморозуміння з Литовським центральним агентством з управління проектами (CPMA) про надання додаткових 5 мільйонів доларів фінансування для сприяння відбудови України через уряд Литви.