Боронячи Україну, загинув журналіст із Луганська, військовий Андрій Бучак

Джерело: Олена Бучак/Фейсбук

Захищаючи Україну на фронті, загинув журналіст із Луганська, військовослужбовець ЗСУ Андрій Бучак.

Про втрату повідомила його дружина Олена.

Назавжди 42. Так рано ти пішов. Коханий чоловік, вірний друг, завжди готовий прийти на допомогу, веселий, трішки романтик, мріяв, насолоджувався життям, любив подорожувати. Справжній патріот, любив Україну та боровся за її свободу. Ти завжди будеш в моєму серці. Твої воля та дух робили мене сильною. Намагатимусь жити за нас двох, як би важко це не було. Герої не вмирають! – написала Олена.

За даними порталу “Повернись”, Андрій Бучак зник 13 серпня 2024 року біля села Водяне (Донецька область).

Як повідомляє “Реальна газета”, Андрій Бучак мав у соцмережах нік Андрюха Луганський, у війську його позивний був Луганськ. На фронті був із 2014 року.

У 2000-х Андрій Бучак працював у луганській рекламно-інформаційній газеті “Кур’єр”. Брав активну участь у луганському майдані, а коли почалася війна, пішов до ЗСУ.

За даними Інституту масової інформації, Бучак став 93-м медійником, який загинув унаслідок повномасштабної агресії Росії.

Популярний американський ведучий Джо Роган назвав військову допомогу Україні “кроком до Третьої світової війни”, на що різко відповів український боксер Володимир Кличко, звинувативши ведучого у підтримці кремлівських наративів.

Як свідчать дані Моніторингу російських злочинів проти журналістів та медіа, за два роки й дев’ять місяців з початку повномасштабного вторгнення Росія скоїла 762 злочини проти журналістів та медіа в Україні.

У НАТО обговорюють можливість завдання превентивних ударів по Росії, у разі збройного конфлікту з Альянсом, повідомив глава військового комітету НАТО Роб Бауер.

Захищаючи Україну на фронті, загинув журналіст із Луганська, військовослужбовець ЗСУ Андрій Бучак.

Уряд Великої Британії вніс до списку санкцій ще 30 суден, що є частиною “тіньового флоту” Росії, тим самим збільшивши їх кількість до 73 одиниць.