«Bradley урятував нам життя»: режисер Олег Сенцов потрапив під обстріл на фронті

Джерело: Олег Сенцов у Facebook

Український кінорежисер, сценарист, письменник та громадський активіст Олег Сенцов потрапив під артилерійський обстріл на фронті та отримав поранення.

“Тиждень не задався. На першому ж бойовому виході після повернення, під час десантування, попали під артилерійський обстріл. Bradley знов урятував нам життя”, – йдеться в повідомленні.

Також, за словами Сенцова, внаслідок обстрілу дістали поранення троє бійців, в основному через уламки.

“З обличчя вже витягнули, дрібні в руці та нозі залишаться зі мною назавжди”, – зазначив він, додавши, що в інших хлопців теж усе добре: “запорізькі лікарі знають свою справу, дякую!”.

Фото: Сенцов

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) планує передати Україні 20 тисяч тонн металу для захисту об’єктів енергетики від російських обстрілів.

Україна та Словенія підписали угоду про надання 1,5 мільйона євро на гуманітарне розмінування.

Станом на 25 листопада 2023 року, через повномасштабну війну Росії проти України збитків зазнали 1 750 об’єктів культурної інфраструктури.

Міністр оборони України Рустем Умєров провів зустріч з міністеркою оборони Бельгії Людивін Дедондер.

Фінська митниця повідомила у вівторок, 5 грудня, що дві фінські компанії підозрюються в експорті до Росії безпілотників та іншої військової продукції на суму понад 3 мільйони євро в порушення санкцій ЄС.