Бронетехніка для евакуації та дрони: Світовий конгрес українців анонсував пакет допомоги Силам ТрО на 117 млн грн

Джерело: Міністерство оборони України.

Світовий конгрес українців анонсував черговий пакет допомоги Силам територіальної оборони Збройних сил України у розмірі 117 мільйонів гривень.

До анонсованого пакету допомоги, зокрема, увійде броньована техніка для евакуації та безпечного пересування особового складу в зоні ведення бойових дій, FPV-дрони, новітні симулятори зброї Strata 22 для тренування військовослужбовців, а також ремонт та відновлення повнопривідних вантажівок ГАЗ-66.

Про новий пакет допомоги оголосив президент Світового конгресу українців Павло Ґрод та директор ініціативи “Unite With Ukraine” Андрій Потічний під час зустрічі з Командувачем Сил ТрО ЗСУ генерал-майором Ігорем Танцюрою.

“Кошти, зібрані у більш ніж 65 різних країнах є виразним показником, що діаспора не піддається російській пропаганді та готова продовжувати підтримувати захисників України”, – зазначив Павло Ґрод.

Вагомий внесок та допомогу Конгресу підрозділам Сил ТрО ЗСУ відзначив Головнокомандувач ЗСУ генерал Валерій Залужний.

“Свідченням справжнього партнерства та співпраці між нашими структурами є якісна військова допомога, яку надає СКУ на сотні мільйонів гривень”, – написав у своєму листі до Світового конгресу українців Головнокомандувач ЗСУ.

Довідково. Світовий конгрес українців – міжнародна громадська організація, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців у діаспорі, об’єднує українські громади та організації у понад 60 країнах світу та працює на підтримку демократичної, європейської України.

За даними британських розвідників, протягом останніх тижнів війська РФ значно проснулись вперед у Мар’їнці на Донеччині і зараз, імовірно, захопили більшу частину міста.

У вівторок, 5 грудня, офіційний представник Катару повідомив, що шестеро українських дітей повернуть в Україну з Росії згідно з угодою, укладеною за посередництва Катару.

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) планує передати Україні 20 тисяч тонн металу для захисту об’єктів енергетики від російських обстрілів.

Україна та Словенія підписали угоду про надання 1,5 мільйона євро на гуманітарне розмінування.

Станом на 25 листопада 2023 року, через повномасштабну війну Росії проти України збитків зазнали 1 750 об’єктів культурної інфраструктури.