Британія першою в Європі схвалила використання в кормах домашніх тварин лабораторного м’яса

Джерело: BBC

Велика Британія стала першою європейською країною, яка схвалила використання в кормах домашніх тварин м’яса, вирощеного в лабораторії.

Як розповіли у виданні, британські регулятори дозволили використовувати курятину, вирощену з тваринних клітин, яку компанія Meatly, що вирощує м’ясо в лабораторіях, планує продавати виробникам.

За словами представників компанії, перші зразки її продукту надійдуть у продаж вже цього року. При цьому корпорація планує масштабувати виробництво свого продукту лише в найближчі три роки, щоб досягти промислових обсягів.

Вказано, що цим рішенням регуляторів у Великій Британії не було дозволено вирощувати продукцію клітинного культивування для споживання людиною.

Вирощене в лабораторії м’ясо в деяких країнах викликає розбіжності.

Зокрема прихильники цієї ідеї вказують на переваги для навколишнього середовища та добробуту тварин, тоді як її критики стверджують, що воно дороге та може негативно вплинути на фермерів.

За даними дослідницької компанії Kantar, цього року в британських супермаркетах куплено 1,2 мільярда упаковок корму для домашніх тварин.

Президент Чехії Петр Павел заявив в інтерв’ю BBC, що Захід не повинен тиснути на Україну з вимогою якнайшвидше звільнити всі окуповані території, якщо це означатиме надмірні людські втрати. За його словами, підтримка України має ґрунтуватися на реалістичному підході, а не на примарних очікуваннях миттєвої перемоги.

Коли мова заходить про турботу про здоров’я, більшість людей згадує про харчування, фізичну активність або психічний стан. Але часто поза увагою залишається один важливий аспект – стан ротової порожнини.

The Weatherman Foundation – це благодійний фонд, створений американкою Елізабет Везермен та її чоловіком Ендрю Данканом невдовзі після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Президенткою Фонду є Меган Моббс. Меган  – донька генерала армії США, радника президента Трампа Кіта Келлога. Для неї головне не титули, а вибір, коли Росія напала на Україну, подружжя вирішило діяти і заснувало фонд на честь батька, який у молодості був військовим кореспондентом і знав, що таке війна зсередини.

На одному з пляжів на заході Ірландії подружжя Кейт і Джон Гей натрапило на пляшку з посланням, яка пропливла майже 3 тисячі кілометрів через Атлантичний океан. У ній була записка від пари закоханих – Аніти Моран та Бреда Сквайрса – яку вони залишили ще у 2012 році після побачення на канадському острові Белл.

Останні події в Польщі, пов’язані з демонтажем українських символів та ігноруванням проявів ксенофобії, засвідчують тривожну тенденцію: польська держава не дає належної відповіді на зростання антиукраїнських настроїв. Про це пише польський журналіст і публіцист Міхал Ольшевський у своїй колонці для “Gazeta Wyborcza”.