Британська розвідка: у лютому втрати росіян були найвищими з початку вторгнення

Джерело: пресслужба Міноборони Великої Британії

Дані британської розвідки свідчать, що втрати російської армії у лютому 2024 року сягнули найвищого показника з початку повномасштабного вторгнення. У середньому мовиться про 983 росіяни на добу вбитими та пораненими.

В оборонному відомстві Великої Британії такі цифри пояснюють з прихильністю російського командування до масованих атак.

Зростання середньодобової кількості відображає прихильність Росії до масової та виснажливої війни. Хоча це дорого коштує з погляду людських життів, її результат посилює тиск на позиції українських оборонців по всій лінії фронту, — мовиться у повідомленні.

Аналітики підрахували, що станом на сьогодні Росія, ймовірно, вже втратила понад 355 000 солдатів вбитими і пораненими за час повномасштабної війни проти України.

Зауважимо, в Україні триває 739-та доба повномасштабної війни. Згідно з даними Генштабу, за цей час, станом на 2 березня, українські захисники вбили та поранили понад 416 тисяч російських окупантів.

Протягом доби авіація сил оборони завдала ударів по 8 районах зосередження особового складу противника. Повітряні Сили ЗС України збили російський винищувач-бомбардувальник Су-34.

Підрозділами ракетних військ завдано ураження по 1 артилерійському засобу противника.

У Центрі національного спротиву повідомили, що у тимчасово окупованому Криму росіяни розпочали нові зачистки у місцевих бібліотеках. Ворог наказав вилучити усі книги про Голодомор, УПА та на яких зображено тризуб.

24 квітня міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що країна готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку на допомогу Силам оборони у боротьбі проти росіян.

24 квітня Україна та Португалія розпочали роботу над проєктом угоди щодо гарантій безпеки, узгодивши графік подальших переговорів.

Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець наголосив, що жодних прямих перемовин з російською делегацією 24 квітня не відбувалося. Раніше так звана дитяча омбудсменка РФ Львова-Бєлова заявила, що Росія та Україна “вперше провели очні переговори” стосовно повернення викрадених росіянами дітей.

Франція закликає Європейський Союз запровадити новий режим санкцій проти російської дезінформації та операцій втручання у вибори по всьому світу.