Британські екоактивісти облили фарбою кілька приватних літаків в аеропорту (фото)

Джерело:

У Великій Британії заарештували двох екоактивісток Just Stop Oil, які пофарбували кілька приватних літаків у помаранчевий колір на аеродромі. Вони стверджували, що там нещодавно приземлився літак співачки Тейлор Свіфт.

Фото: Just Stop Oil

Вони використали для цього вогнегасники, наповнені фарбою.

Залишається незрозумілим, чи був літак Свіфт, чи ні. Активістки вимагали “надзвичайної угоди” про припинення використання викопного палива до 2030 року.

Протестувальники проникли у приватну авіаційну зону аеродрому близько 5-ї ранку. Їхні дії не призвели до порушення графіків рейсів – аеропорт працює у звичайному режимі.

Внаслідок дій екоактивісток два літаки пошкоджено, а поліціянти прибули на місце “протягом кількох хвилин”.

Тейлор Свіфт має три концерти в межах свого світового туру Eras Tour на стадіоні Вемблі в Лондоні – у п’ятницю, суботу та неділю. Також невідомо, чи був літак співачки ціллю протестувальниць.

Фото: Just Stop Oil

Група заявила, що цього літа вони планують розширити свою діяльність. Активісти будуть націлені на сфери, які мають “ключове значення для економіки викопного палива”, якщо лідери “не діятимуть, щоб захистити нас”.

Фото: Just Stop Oil

Ізраїльські сили заявили, що військовий командир ХАМАС Мохаммед Дейф, який був організатором нападу 7 жовтня, став ціллю удару в Хан-Юнісі на півдні Гази, в результаті якого загинуло 90 людей і ще сотні дістали поранення.

Станом на 22:00 в суботу, 13 липня, від початку цієї доби на фронті відбулося 149 бойових зіткнень. Напружена ситуація залишається на Покровському напрямку, також ворог активний на Харківському, Лиманському і Времівському напрямках.

В центральному штаті Плато Нігерії стався обвал будівлі школи, в результаті чого загинули двадцять дві дитини і щонайменше 132 – зазнали поранень.

Протягом дня, 13 липня, армія РФ здійснила 40 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 90 вибухів. 

Телеканал HBO оголосив, що зйомки третього сезону серіалу “Ейфорія” розпочнуться в січні 2025 року.