Британські розвідники назвали мету візиту Путіна до Ростова
Джерело: міноборони Великої Британії
Британські розвідники прокоментували візит президента РФ Володимира Путіна до Ростова-на-Дону, де він зустрівся з міністром оборони РФ Сергієм Шойгу та начальником генштабу РФ Валерієм Герасимовим.
Фахівці нагадали, що 9 листопада Кремль оголосив, що Путін проведе свою традиційну комбіновану пресконференцію та публічну телефонну розмову до кінця року.
У 2022 році цю подію скасували, ймовірно, через те, що Росія зазнала гучних військових невдач в Україні протягом попередніх тижнів.
Пресконференція Путні, імовірно, вважатиметься як важлива точка передвиборчій кампанії Путіна, в якій він боротиметься за 5 президентський термін на виборах у березні 2024 року.
Імовірно, що про свою участь у виборах він оголосить до кінця цього року.
Вже 10 листопада Путін відвідав штаб Південного військового округу в Ростові-на-Дону, де зустрівся з Герасимовим і Шойгу.
“Це другий візит Путіна до штабу за чотири тижні: ймовірно, це пожвавлення його постійних спроб представити себе “патріотичним” кандидатом перед виборчою кампанією”, – вважають розвідники.
- Відомий західний журналіст, який довгий час вважався одним із найкращих незалежних експертів Німеччини з Росії, отримав щонайменше 600 000 євро у вигляді офшорних платежів від компаній, пов’язаних з олігархом, близьким до глави РФ Володимира Путіна. Губеру Зайпелю перераховували плату за роботу над двома книгами, що відверто симпатизують російському президенту.
Президент США Дональд Трамп вперше планує передати Україні зброю, використовуючи президентські повноваження, якими активно користувався його попередник – Джо Байден, інформують обізнані джерела.
10 липня президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн у Римі оголосила про підписання нового пакету угод на €2,3 млрд з міжнародними та двосторонніми публічними фінансовими установами для підтримки відновлення України, що підтверджує непохитну відданість ЄС відбудові України та її європейському майбутньому.
Міністр оборони Великої Британії Джон Гілі, коментуючи ініціативу створення Коаліції охочих, підтвердив, що Лондон готовий направити свої війська до України для підтримки потенційного припинення вогню з Росією.
Згідно з доповіддю Моніторингової місії ООН з прав людини, у червні в Україні загинули 232 цивільних, що стало найвищим рівнем за останні три роки. Ще 1343 дістали поранення.
Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід Дмитру Пархісенку — помічнику народного депутата від “Слуги народу” Геннадія Касая, члена оборонного комітету ВР. Його підозрюють у причетності до схеми з постачання непридатних шин для потреб ЗСУ, що завдала збитків державі на понад 27 млн грн.