Британські розвідники повідомили про наслідки українських атак на Керченську переправу

Джерело: Міноборони Великої Британії

У британській розвідці прокоментували атаку ЗСУ по Керченській поромній переправі та оцінили, як це вплинуло на логістику ворога.

Ракетних ударів по Керченській поромній переправі ЗСУ завдали уночі 30 травня. У результаті атаки дві залізничні поромні переправи вийшли з ладу.

Розвідники вважають, що ці пороми були основним способом залізничного перевезення російського палива і боєприпасів у ТО Крим, оскільки Керченський міст зараз суворо захищений.

Відтак погіршення пропускної здатності залізничних перевезень викликало суттєві тимчасові проблеми у військових логістичних операціях РФ та постачанні пального на півострів.

“Росії майже напевно доведеться якнайшвидше замінити поромну переправу, що, ймовірно, вплине на її ширші логістичні операції в морі, або їй доведеться ризикувати послабленням заходів безпеки і використовувати залізничний міст (на Керченському мосту – ред.) для перевезення пального і вибухонебезпечних вантажів”, – мовиться у звіті.

Розвідники резюмували, що ці атаки також свідчать про вразливість російських об’єктів до українських ударів, навіть попри те, що Кремль вкладає у безпеку та ППО значні кошти.

  • У ніч на 30 травня спецпідрозділ Головного управління розвідки Міноборони України “Group 13” знищив два російські катери на території тимчасово окупованого Криму.

Російський уряд підтримав законопроєкт щодо запровадження адміністративного покарання за пропаганду відмови від дітонародження (“чайлдфрі”). Штрафні санкції застосовуватимуться за аналогією за “пропаганду нетрадиційних сексуальних відносин” та зміни статі.

23 вересня, боронячи Україну на фронті, під час виконання бойового завдання загинув військовослужбовець ССО, Геннадій Керничний.

У Росії запровадять кримінальне покарання за “русофобію” для іноземців. Російський уряд підтримав відповідний законопроект.

Пенсильванія допоможе у відбудові Запорізької області, зокрема у відновлення енергетичної інфраструктури. Відповідну угоду уклали начальник Запорізької ОВА Іван Федоров і губернатор штату Пенсильванія Джош Шапіро.

Данія виділить Україні 19,4 млн доларів на відновлення енергетичної інфраструктури після масових російських атак.