Британські розвідники проаналізували вплив атак України на російські аеродроми

Джерело: міноборони Великої Британії

Британські розвідники прокоментували атаку України на російський аеродром “Кущевська”, здійснену цього тижня.

Фахівці вважають, що після атаки Росії, ймовірно, довелось передислокувати близько 40 літаків на кілька інших аеродромів,  розташованих далі від зони бойових дій.

Розвідники наголосили, що результат цієї атаки навряд чи матиме миттєвий ефект, однак Україна вже показала, що може завдати ударів глибоко у тилу Росії, на об’єкти, які розташовані набагато далі, аніж аеродроми, куди передислокували літаки.

“Передислокація літаків означає, що тривалість бойових вильотів буде збільшуватись. Це, своєю чергою, вимагатиме більше палива та коштів, а також створюватиме більше навантаження на екіпажі”, – резюмували у британській розвідці.

The Weatherman Foundation – це благодійний фонд, створений американкою Елізабет Везермен та її чоловіком Ендрю Данканом невдовзі після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Президенткою Фонду його Меган Моббс. Меган  – донька генерала армії США, радника президента Трампа Кіта Келлога. Для неї головне не титули, а вибір, коли Росія напала на Україну, подружжя вирішило діяти і заснувало фонд на честь батька, який у молодості був військовим кореспондентом і знав, що таке війна зсередини.

На одному з пляжів на заході Ірландії подружжя Кейт і Джон Гей натрапило на пляшку з посланням, яка пропливла майже 3 тисячі кілометрів через Атлантичний океан. У ній була записка від пари закоханих – Аніти Моран та Бреда Сквайрса – яку вони залишили ще у 2012 році після побачення на канадському острові Белл.

Останні події в Польщі, пов’язані з демонтажем українських символів та ігноруванням проявів ксенофобії, засвідчують тривожну тенденцію: польська держава не дає належної відповіді на зростання антиукраїнських настроїв. Про це пише польський журналіст і публіцист Міхал Ольшевський у своїй колонці для “Gazeta Wyborcza”.

У Держдумі Росії готуються до розгляду законопроєкту, який дозволить притягати до кримінальної відповідальності “іноагентів” після першого ж порушення закону – без попереднього адміністративного покарання. Про це повідомив спікер Держдуми В’ячеслав Володін у своєму Telegram-каналі.

Платформа McHire, яку McDonald’s використовує для прийому на роботу нових співробітників, виявилася вразливою до елементарного злому. Двоє незалежних дослідників кібербезпеки – Ієн Керролл і Сем Каррі – з’ясували, що до внутрішньої системи, яка обробляє заявки кандидатів, можна було увійти, просто ввівши логін і пароль “123456”.