Чарльз III розпочав лікування від раку – Букінгемський палац

Джерело: SkyNews

Букінгемський палац оголосив, що 5 лютого у короля Чарльза III діагностували рак, і він зупинить виконання своїх державних обов’язків, щоб пройти лікування.

Оголошення, зроблене Букінгемським палацом у понеділок увечері, відбулося через тиждень після того, як 75-річного монарха виписали з лондонської лікарні після процедури лікування збільшеної простати. У палаці не розкрили, яку форму раку він має, але сказали, що рак виявили під час цієї процедури.

Під час нещодавньої операції короля щодо доброякісного збільшення передміхурової залози було визначено окрему проблему, яка викликає занепокоєння, – пояснили у заяві палацу. – Подальші діагностичні тести виявили форму раку. Його Величність сьогодні розпочав регулярне лікування, протягом якого лікарі порадили йому відкласти публічні обов’язки.

У заяві запевнили, що протягом цього періоду Його Величність продовжуватиме займатися державними справами та офіційними документами, як зазвичай.

Британський король Чарльз III відвідав 4 лютого церкву під час своєї першої публічної прогулянки після перенесеної операції з видалення пухлини у простаті. Монарх помахав рукою перед телекамерами, відвідуючи службу зі своєю дружиною, королевою Каміллою, у церкві Святої Марії Магдалини в Сандрінгемі.

Чарльз III хотів поділитися новинами про своє лікування в надії спонукати інших чоловіків пройти відповідне обстеження.

У Національній службі охорони здоров’я Англії пояснили, що сторінку з інформацією про “збільшення простати” на її вебсайті відвідували кожні п’ять секунд у день оголошення діагнозу королю, а також значно зросла кількість відвідувань протягом наступних днів.

Внаслідок російської атаки по Куп’янському районі (Харківська область) поранено волонтера. Крім того, ЗС РФ атакували селище Чорне вчора, 24 лютого, близько 23:00.

25 лютого президент Володимир Зеленський повідомив, що втрати української армії з початку повномасштабної війни становлять 31 військовослужбовців.

Все більше німців вважають, що європейські країни мають постачити Україні більше озброєння та боєприпасів, свідчать результати опитування ZDF Politbarometer.

У Польщі вже вчетверте протягом місяця висипали зерно, яке транзитом перевозилося залізницею. Цього разу знищено понад 150 тонн агропродукції.

Наприкінці березня відбудеться наступне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, але у новому форматі, повідомив заступник керівника Офісу Президента Олексій Кулеба.