Чарльз III зробив першу публічну заяву після того, як йому діагностували рак

Джерело: The Independent

Британський король Чарльз III зробив першу публічну заяву після того, як у нього було виявлено рак. Він зробив заяву з нагоди 50-ї річниці незалежності колишньої британської колонії Гренади.

Монарх перепросив за те, що не зміг відвідати острів у Карибському морі та разом із місцевими жителями спробувати національну страву “Oil Down”.

“Я можу лише сказати, як мені шкода, що я не можу бути з вами особисто, щоб відзначити цю важливу віху і насолодитися трохи “Ойл Даун” разом з усіма вами! Мої думки з усіма жителями Гренади, Каріаку і Малої Мартініки, а також з усіма членами гренадської діаспори. Моя сім’я приєднується до моїх сердечних привітань “, – йдеться у заяві.

В той же вечір, коли принц Вільям відвідав благодійну гала-вечерю в Лондоні, де він висловив подяку громадськості за їхню “добру підтримку”, було опубліковано заяву. Раніше в той же день принц Уельський провів церемонію нагородження у Віндзорському замку.

Чарльз зателефонував Гаррі та Вільяму, а також своїм братам і сестрам Енн, герцозі Йоркській та герцозі Единбурзькій, щоб повідомити їм цю новину до її публічного оголошення ввечері у понеділок.

Довідка. Букінгемський палац оголосив, що 5 лютого у короля Чарльза III діагностували рак, і він зупинить виконання своїх державних обов’язків, щоб пройти лікування.

Оголошення, зроблене Букінгемським палацом у понеділок увечері, відбулося через тиждень після того, як 75-річного монарха виписали з лондонської лікарні після процедури лікування збільшеної простати. У палаці не розкрили, яку форму раку він має, але сказали, що рак виявили під час цієї процедури.

Герцог Сассекський здійснить візит до Великої Британії після того, як у його батька – короля Чарльза III – виявили рак. Це буде перша зустріч Гаррі та Чарльза після похорону королеви Єлизавети II. До цього він був у Великій Британії у червні у межах свого позову проти Mirror Group Newspapers, а також у травні, під час коронації свого батька.

Міністр оборони України Рустем Умєров разом із Головнокомандувачем ЗСУ генерал-полковником Олександром Сирським провели телефонну розмову з міністром оборони США Ллойдом Остіном.

Генеральна прокуратура Берліна оголосила у вівторок, 20 лютого, про розкриття обширної мережі з відмивання грошей, яка охоплювала Росію та країни Євразії.

12 медичних закладів України лікуватимуть безпліддя за державні кошти.

Прокурори США заявили, що колишній інформатор ФБР Олександр Смирнов, якого звинувачують у брехні про президента США Джо Байдена та його сина Хантера, має зв’язки на високому рівні з російською розвідкою.

Нове дослідження показало, що дотримання здорового способу життя може знизити ризик виникнення синдрому подразненого кишечника (СПК).