Чехія передасть необхідне обладнання у міські лікарні Харкова

Джерело: Ігор Терехов/Telegram

22 серпня мер Харкова Ігор Терехов повідомив, що провів низку зустрічей з іноземними партнерами, котрі залучають власні зусилля для відновлення українських міст.

За словами Терехова, у підсумку сьогоднішніх зустрічей з іноземними партнерами міська влада отримала хороші результати для міста.

Зокрема Чехія погодилася передати необхідне обладнання у міські лікарні й облаштувати первинну ланку меддопомоги на Північній Салтівці.

Окрім цього, Управління Верховного Комісару ООН у справах біженців запевнило, що й надалі продовжуватиме допомагати харківʼянам у склінні розбитих вікон у найбільш зруйнованих районах, а також візьме на себе внутрішні ремонти кількох пошкоджених будинків.

Зауважимо, після 17 місяців повномасштабної війни Україна накопичила приголомшливий і різноманітний арсенал техніки, яку потрібно підтримувати. Тому зараз основні зусилля союзників спрямовані на ремонт військової техніки.

Командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Павлюк поінформував про втрати ворога за вересень. Зокрема за місяць втрати російських військ в Україні становлять 38130 особового складу.

Росія ризикує піти шляхом повернення до репресивних сталінських практик, і відновлення демократії в країні може зайняти кілька поколінь, заявили учасники міжнародної конференції у Вільнюсі, присвяченої пам’яті Леонідаса Донскіса.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 3 жовтня. Ситуація на Покровському і Курахівському напрямках залишається напруженою – ворог зосереджує там основні наступальні зусилля. Окрім того, росіяни сьогодні активно атакують на Лиманському напрямку.

Досі Росії вдається закуповувати електронні компоненти західних компаній для своїх ракет, які росіяни націлюють на українські міста. Переважно постачання відбуваються через китайські та гонконгські фірми-одноденки, котрі, своєю чергою, змушують Росію суттєво переплачувати.

У Центрі національного спротиву повідомили, що тимчасово окупована Горлівка та єдине в Україні підприємство, яке виробляло високоякісну вибухову речовину для спорядження боєприпасів та мононітрохлорбензол Горлівський хімзавод, сьогодні – могильник хімікатів. Нині концентрація отрути у ґрунтових водах тут перевищена у 150 тисяч разів.