Сербія планує передати Україні гуманітарну допомогу

Джерело: РТС.

Уряд Сербії виділив Україні гуманітарну допомогу для подолання наслідків підриву російськими окупантами дамби Каховської ГЕС.

Ця допомога містить у собі, зокрема, товари та ліки від Республіканської дирекції товарних резервів та товари від Комісаріату у справах біженців та міграції.

Також урядом Сербії прийнято рішення про надання тимчасового захисту для громадян України, які постраждали внаслідок підриву росіянами дамби Каховської ГЕС.

Крім того, цього літа уряд Сербії вирішив організувати спортивно-реабілітаційний табір для юнацької та дитячої команд Академії футболу “Динамо” з Києва. Уряд вже затвердив кошти на організацію літнього табору, які покриватимуть проживання, харчування, навчання та футбольні матчі.

Зазначимо, що Сербія й досі відмовляється запроваджувати санкції проти Росії.

У середу, 5 грудня, президента Росії Володимира Путіна супроводжували на Близькому Сході чотири російські винищувачі під час його поїздки до Саудівської Аравії та Об’єднаних Арабських Еміратів.

Заступник міністра фінансів Денис Улютін повідомив, що станом на сьогодні надходження до місцевих бюджетів збільшились на 15 % порівняно з аналогічним періодом 2022 року.

Сьогодні Київ отримав допомогу від Вільної землі Баварія та від району Шарлоттенбург міста Берліна. Зокрема, Баварія передала українській столиці 20-тонну вантажівку гуманітарної допомоги та шість автомобілів.

На Чернігівщині російські окупанти атакували з дрона автомобіль старости прикордонної громади.

З початку епідемічного сезону 1,3 мільйони українців перехворіли на ГРВІ, COVID-19 та грип. За останній тиждень (з 27 жовтня по 3 грудня) зареєстровано 157 951 випадок захворювання, із них 87 292 — серед дітей віком до 17 років.