Через атаку РФ знеструмлено шахти на Дніпропетровщині: під землею залишились 2595 гірників
Джерело: Міненерго
Через російську атаку на Дніпропетровщині знеструмлено шахти. Під землею залишились понад 2000 гірників.
За даними Міненерго, внаслідок атаки знеструмлено одразу вісім вугільних шахт. На момент удару під землю перебували 2595 шахтарів, зараз триває підйом їх на поверхню.
“Рятувальники та персонал шахт оперативно організували виведення людей на поверхню. За попередньою інформацією, загиблих та постраждалих немає”.
Міністерка енергетики Світлана Гринчук назвала російську атаку черговим енергетичним терором.
“Черговий удар поставив під загрозу життя тисяч гірників. Росія продовжує воювати з цивільними. Тактика росіян зрозуміла – залишити українців без світла і тепла взимку”.
- В суботу, 25 жовтня, російські війська знову атакували шахту ДТЕК на Дніпропетровщині.
В Укргідрометцентрі попередили про сильну спеку в Україні у період з 28 по 30 червня.
Міністерство освіти і науки України відреагувало на подання омбудсмана Дмитра Лубінця, який закликав уряд знизити граничний бал НМТ для конкурсного відбору зі 150 до 130.
В Одеській області затримали та повідомили про підозру доглядальниці, яка катувала 84-річну жінку.
Керівник Офісу президента України Кирило Буданов анонсував найближчим часом обмін військовополоненими.
В п’ятницю, 26 червня, російські окупанти вчергове обстріляли місто Запоріжжя. Відомо про постраждалих.