Через атаки РФ без світла споживачі у чотирьох областях – Міненерго
Джерело: Міненерго
За повідомленням Міненерго, через російські атаки без світла частина споживачів у чотирьох областях.
Мовиться про Дніпропетровську, Донецьку, Миколаївську та Харківську області.
Фахівці працюють у посиленому режимі, щоб якнайшвидше повернути електропостачання для всіх абонентів.
Також у відомстві нагадали, що сьогодні з 8:00 та до кінця доби діють графіки обмеження потужності для промисловості, а для споживачів обмеження до 22:00 діятимуть графіки відключень світла.
Час і тривалість знеструмлень за вашою адресою – дізнавайтесь на офіційних сторінках обленерго у своєму регіоні.
Споживачів закликають за можливості ощадливо використовувати електроенергію у пікові години споживання вранці й ввечері. Це допомагає знизити навантаження на систему.
- У НЕК “Укренерго” попередили про нову шахрайську схему стосовно нібито грошових компенсацій від компанії за відключення електроенергії.
Державне бюро розслідувань розпочало досудове розслідування після журналістського розслідування про катування та смерті мобілізованих в 425 штурмовому полку “Скеля”.
Російські окупанти атакували обʼєкт критичної інфраструктури у Херсоні. Без світла залишилась центральна частина міста.
Російські окупанти атакували місто Конотоп на Сумщині. Постраждали четверо людей, зокрема дитина.
У Львівській області чоловік влаштував смертельну ДТП. Після затримання він зізнався, що перед цим вбив свою матір.
Корейський пластичний хірург склав список продуктів, які можуть негативно впливати на зовнішній вигляд шкіри – спричиняти набряки, висипання та прискорювати процес старіння.