Через бойові дії та з інших причин без електроенергії залишається 483 населені пункти

Джерело: “Укренерго”

Станом на 13 жовтня – через бойові дії та з інших причин – без електроенергії залишається 483 населені пункти по всій території України. Зокрема, через несприятливі погодні умови без світла – 4 населені пункти.

Відтак, дощ та вітер частково знеструмили 4 населені пункти в Чернігівській області.

Водночас ворожі обстріли завдали нових пошкоджень мережам обленерго в Донецькій, Миколаївській, Харківській, Херсонській областях.

Вчора, 12 жовтня, середньодобова температура була вдвічі вищою, ніж позавчора, 11 жовтня (13°C проти 6,2°C). На рівень споживання потепління вплинуло досить стримано: вечірній максимум 12 жовтня був на 2% нижче за показник 11 жовтня.

Сьогодні здійснюється імпорт електроенергії в вечірні години зі Словаччини. Загальний обсяг 217 МВт·год, з максимальною потужністю в окремі години до 148 МВт.

Експорт здійснюється до Словаччини та Молдови в нічні та денні години (період активної роботи сонячних електростанцій) з загальним обсягом 4775 МВт·год, з максимальною потужністю в окремі години до 398 МВт.

На об’єктах генерації триває ремонтна кампанія та підготовка до опалювального періоду.

Протягом дня, 17 травня, російські війська здійснили 44 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області, зафіксовано 183 вибухи. 

Міністерство закордонних справ України дало розпорядження з 18 травня відновити надання консульських послуг чоловікам призовного віку за кордоном.

Станом на 20:30 п’ятниці, 17 травня, ворог веде активні наступальні та штурмові дії на Покровському та Придніпровському напрямках.

Київська обласна рада підтримала надання Київському обласному центру допомоги Захисникам України імені Баранова Віталія Анатолійовича.

Згідно з постановою уряду №560 від 16 травня, повістка буде вважатися врученою в разі проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відсутність адресата, якщо ця особа не повідомила ТЦК іншої адреси місця проживання.