Через негоду без електроенергії залишаються 66 населених пунктів
Джерело: Міненерго
Станом на ранок 1 грудня в Україні без електроенергії залишаються 492 населені пункти, з яких 66 – унаслідок погодних умов.
Загалом, ситуація в українських областях наступна:
Одеська – через погодні умови залишаються знеструмленими 14 населених пунктів – 7,7 тисячі абонентів. Аварійні бригади продовжують працювати в аварійному режимі.
Закарпатська – унаслідок налипання снігу знеструмлено 35 населених пунктів, з них – 19 частково, всього – 6,7 тисячі споживачів. Посилені роботи з відновлювання електропостачання тривають.
Сумська – через несприятливі погодні умови відключено 12 населених пунктів (2,4 тисячі споживачів). Внаслідок бойових дій залишаються знеструмленими 73 населених пунктів (14 – частково) – 5,6 тисячі точок обліку.
Дніпропетровська – внаслідок бойових дій за добу було відключено понад 3 тисячі клієнтів. На ранок – усі зі світлом. З технологічних проблем без електроенергії 190 абонентів. Усіх планується заживити впродовж дня.
Донецька – унаслідок бойових дій знеструмлено 5,6 тисячі споживачів. Під’єднано до електропостачання – 25 населених пунктів (15,4 тисячі абонентів). Залишаються знеструмленими через бойові дії – 119 населених пунктів – майже 120 тисяч точок обліку.
Запорізька – за добу дали світло 3,6 тисячі абонентів. На цей час внаслідок бойових дій знеструмлені 67 населених пунктів (понад 30 тисяч споживачів).
Київська – з технічних причин в області на ранок знеструмлено 985 клієнтів. Тривають ремонтні роботи.
Миколаївська – внаслідок бойових дій знеструмлено 600 абонентів. Триває відновлення.
Харківська – за вчорашній день дали напругу 101 споживачу. Обстрілу зазнали чотири громади в Харківській області. Наразі енергетики проводять огляд і уточнюють обсяг пошкоджень. Наразі через бойові дії залишаються знеструмленими 16,7 тисячі абонентів.
Херсонська – внаслідок артобстрілу в обласному центрі знеструмлено 1,2 тисячі клієнтів. В області залишаються без світла через бойові дії – 45 населених пунктів – близько 7 тисяч абонентів.
Чернігівська – заживлено понад тисячу споживачів, які перебували без світла внаслідок бойових дій. Сьогодні планується дати світло ще для 1,6 тисячі клієнтів. В області відключено 45 населених пунктів (27 тисяч абонентів).
Загалом за добу енергетики відновили електропостачання для понад 49 000 абонентів. Ситуація в енергосистемі стабільна, застосування планових відімкнень не планується.
- Німеччина направила Україні 328 мільйонів доларів на ремонт і модернізацію енергетичної мережі.
Триває 1583-тя доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ в Україні у живій силі (вбиті та поранені) перевищили 1,3 млн осіб.
25 червня відзначають День моряка, Всесвітній день Вітиліго, День кольорового ТБ та Всесвітній день боротьби з коридою. Християни сьогодні згадують преподобномученицю Февронію.
За даними синоптиків у четвер, 25 червня, у частині областей очікуються короткочасні опади.
Троє суддів Міжнародного кримінального суду подали позов проти Дональда Трампа та його адміністрації через санкції, запроваджені проти них минулого року. Вони стверджують, що обмеження були незаконними й мали на меті покарати суддів за їхні рішення.
Канадсько-бельгійський електронний музикант Apashe оголосив про повернення до Києва з концертом 28 серпня. Артист заявив, що давно хотів знову виступити в Україні, а свій гонорар передасть фонду Children of Heroes.