Через негоду залишається знеструмленим 191 населений пункт
Джерело: Міненерго
Станом на ранок 30 листопада в Україні знеструмлено 633 населені пункти. З них 191 через негоду, а решта 442 – внаслідок бойових дій.
Найбільше знеструмлених населених пунктів через негоду в Одеській та Сумській областях. Загалом ситуація у регіонах наступна:
Одеська область – через складні погодні умови залишаються знеструмленими 109 населених пунктів – майже 25,6 тисячі абонентів. Бригади енергетиків працюють в аварійному режимі.
Сумська область – через несприятливі погодні умови відключено 49 населених пунктів (6,7 тисячі споживачів). Планується заживити абонентів упродовж дня. Внаслідок бойових дій і технічних проблем залишаються знеструмленими 107 населених пунктів – близько 12 тисяч точок обліку.
Донецька область – унаслідок негоди та бойових дій знеструмлено 54 населених пункти (майже 30 тисяч абонентів). Відновлено електропостачання в 34 населених пунктах (25,7 тисячі споживачів). Через бойові дії залишаються без світла 139 населених пунктів – 128,2 тисячі точок обліку.
Миколаївська область – станом на ранок заживлено 12 населених пунктів (2,3 тисячі абонентів). Всього під’єднано до електромережі 31 населений пункт – близько 7 тисяч клієнтів. В області залишаються знеструмленими 2 населених пункти (532 точки обліку).
Черкаська область – через негоду знеструмлено 4 населених пункти, 1 – частково. Всього 865 споживачів. Сьогодні планується заживити всіх абонентів.
Кіровоградська область – через негоду без світла 2 населених пункти – 223 користувачі. Роботи з відновлення ліній здійснюють 2 аварійні бригади, 3 одиниці техніки.
Чернігівська область – через бойові дії відключено 15 населених пунктів (1,7 тисячі клієнтів). З технологічних причин знеструмлено 3 населених пункти – 640 споживачів. Упродовж дня планується заживити всі точки обліку.
Запорізька область – унаслідок технічних причин без світла залишились 809 споживачів, заживлено 699. Також з технічних причин залишається знеструмленим 1 населений пункт (120 абонентів).
Харківська область – усіх споживачів, які втратили світло через негоду, заживлено. Також під’єднано 221 клієнта, які довгостроково перебували без електроенергії через бойові дії. На цей час залишаються знеструмленими 16,7 тисячі абонентів.
Херсонська область – внаслідок артобстрілу в обласному центрі знеструмлено 1,2 тисячі споживачів. В області залишаються без світла через бойові дії – 45 населених пунктів – близько 7 тисяч абонентів.
Загалом ситуація в енергосистемі стабільна та контрольована. Планових відключень електроенергії споживачам не передбачається.
- 29 листопада з 13:00 в енергосистемі України зафіксовано дефіцит електроенергії – в “Укренерго” закликали українців до ощадливого споживання.
25 червня відзначають День моряка, Всесвітній день Вітиліго, День кольорового ТБ та Всесвітній день боротьби з коридою. Християни сьогодні згадують преподобномученицю Февронію.
За даними синоптиків у четвер, 25 червня, у частині областей очікуються короткочасні опади.
Троє суддів Міжнародного кримінального суду подали позов проти Дональда Трампа та його адміністрації через санкції, запроваджені проти них минулого року. Вони стверджують, що обмеження були незаконними й мали на меті покарати суддів за їхні рішення.
Канадсько-бельгійський електронний музикант Apashe оголосив про повернення до Києва з концертом 28 серпня. Артист заявив, що давно хотів знову виступити в Україні, а свій гонорар передасть фонду Children of Heroes.
“Рада миру” щодо Гази, створена за ініціативою Дональда Трампа, збереться 30 червня на Кіпрі, щоб обговорити подальшу стратегію. За словами посадовців, робота структури сповільнилася через війну з Іраном, проблеми з фінансуванням і невизначеність щодо її міжнародного статусу.