Через негоду знеструмлено майже 80 населених пунктів у 7 областях України – Міненерго

Джерело: Міністерство енергетики України.

Внаслідок грозового шторму, який пройшов країною, і викликаних ним технологічних порушень знеструмлено 77 населених пункті у Житомирській, Черкаській, Київській, Закарпатській, Чернігівській, Сумській та Одеській областях.

Зокрема, через технологічні порушення знеструмлено 4 населених пункти в Полтавській області.

Крім того, уночі ворог завдав чергового удару по території України. Влучань в об’єкти енергетичної інфраструктури не зафіксовано.

Станом на 21 липня електроенергії, яку виробляють українські електростанції, повністю достатньо для покриття потреб споживачів, дефіциту немає.

Водночас все ще триває ворожий терор прифронтових та прикордонних з РФ областей. Через обстріли залишається без світла частина споживачів у Миколаївській, Донецькій, Запорізькій, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській областях.

Ремонтні бригади працюють там, де це дозволяє безпекова ситуація.

Щодо наслідків підриву дамби Каховської ГЕС – триває фіксація та ліквідація наслідків повені. У Херсоні залишаються без світла 12,7 тисячі споживачів.

Мінекономіки та Група Світового банку посилюють взаємодію щодо стратегії підтримки приватного сектору, запуску іпотечного кредитування, а також аналізу та фінансування конкретних інвестиційних проєктів.

Під час зустрічі т.в.о. міністра культури та інформаційної політики Ростислава Карандєєва з надзвичайним і повноважним послом Азербайджанської Республіки в Україні Сеймуром Мардалієвим, сторони обговорили пріоритетні напрямки співпраці між Україною та Азербайджаном.

У Міненерго повідомили про ситуацію в енергосистемі України станом на ранок 8 грудня.

СБУ та БЕБ викрили очільника оборонного заводу, який розкрадав бюджетні кошти на закупівлі комплектуючих для бойових літаків ЗСУ.

Вранці 8 грудня війська РФ завдали ракетного удару по Дніпропетровській області.