Через посилення спеки споживання електроенергії продовжує стрімко зростати – «Укренерго»

Джерело: “Укренерго”.

Через підвищення температури повітря та масове використання кондиціонерів рівень споживання електроенергії продовжує стрімко зростати.

В “Укренерго” пояснили, що енергосистема може безпечно працювати тільки, якщо в ній витримується баланс: споживання електроенергії дорівнює виробництву електроенергії.

“Проста рівність, але підтримувати її складно. Особливо в ці вихідні. Споживання через посилення спеки й масове використання кондиціонерів стрімко зростає, тож на такий же обсяг має зростати й виробництво”, – повідомили в компанії.

А також зазначили, що електростанціям зараз складно збільшити потужність, тому що значна кількість блоків ремонтується та готується до посиленої роботи взимку.

В “Укренерго” закликали українців допомогти енергосистемі пройти цей складний період й економно споживати електроенергію, особливо у пікові години з 16:00 до 23:00.

Зокрема, у компанії дали декілька порад:

  • Кондиціонер краще замінити на більш економний вентилятор. Якщо це неможливо, то охолоджуйте приміщення не нижче 23˚С.
  • Потужні електроприлади необхідно вимикати або користуватися ними по черзі.

“Такі прості дії значно зменшать навантаження на енергосистему. А енергетики зможуть краще підготуватися до зими”, – резюмували в “Укренерго”.

Управління освіти Дніпровської районної державної адміністрації в Києві оголосило тендер на закупівлю туалетного паперу на понад 1,5 мільйона гривень.

Київська обласна рада підтримала надання Київському обласному центру допомоги Захисникам України імені Баранова Віталія Анатолійовича.

Згідно з постановою уряду №560 від 16 травня, повістка буде вважатися врученою в разі проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відсутність адресата, якщо ця особа не повідомила ТЦК іншої адреси місця проживання.

Президент України Володимир Зеленський постановив нагородити медаллю “За військову службу Україні” старшого сержанта 10-ї ОГШБр ЗСУ Степана Барна.

В п’ятницю, 17 травня, пройшла офіційна церемонія зважування напередодні бою між українським боксером Олександром Усиком та британцем Тайсоном Ф’юрі за звання абсолютного чемпіона світу у суперважкій вазі.