Через санкції в березні імпорт китайського вугілля з Росії знизився на 21%, – Reuters
Джерело: Reuters
Згідно з даними митниці, поставки вугілля з Росії до Китаю в березні знизились на 21% (6,92 мільйона метричних тонн) через санкції та імпортні тарифи.
У виданні зазначають, що поставки російського вугілля до Китаю знизились через нещодавні санкції США і відновлення Китаєм імпортних мит у розмірі 3-6 % цього року, що змусило експортерів знижувати ціни.
Загальний імпорт вугілля Китаєм у березні залишився на рівні минулого року через надлишок пропозиції та низькі внутрішні ціни, до того ж багато покупців отримували лише імпортне вугілля, яке вони вже придбали за довгостроковими контрактами, повідомили ринкові джерела.
Індонезія, яка продає значну частину вугілля Китаю за річними контрактами на постачання, залишалася переважно найбільшим постачальником до Китаю протягом місяця.
- У березні Росія збільшила імпорт бензину із сусідньої Білорусі, щоб зменшити ризик дефіциту на внутрішньому ринку через позапланові ремонти на російських нафтопереробних заводах після атак безпілотників, повідомили чотири джерела.
- Росія обійшла Саудівську Аравію, ставши головним постачальником сирої нафти в Китай в 2023 році. Китаю вдалося закупити велику кількість нафти зі знижкою для своїх переробних заводів, попри західні санкції.
- Високопоставлені посадовці США в п’ятницю, 12 квітня, заявили, що Китай підтримує військові зусилля Росії в Україні, допомагаючи Москві нарощувати оборонне виробництво за допомогою великої кількості верстатів, мікроелектроніки, технологій безпілотників і крилатих ракет.
Володимир Путін ухвалив рішення про серійне виробництво новітньої ракети “Орєшнік”, якою росіяни атакували Дніпро.
Сьогодні, 22 листопада, на засіданні Ради оборони Харківщини обговорили посилення обороноздатності області, зокрема підвищення ефективності мобілізаційних заходів.
Назарій Кішак, командир зведеного підрозділу 153-ї окремої механізованої бригади, в етері телемарафону розповів про війська…
Поблизу Вугледара на Донеччині російські війська розстріляли п’ятьох полонених військовослужбовців.
Міністерка внутрішніх справ Великої Британії Іветт Купер заявила, що Заходу необхідно протистояти Володимиру Путіну, попри погрози, які він, здавалося, висловлював на адресу США та Великої Британії.