Чоловік намагався незаконно перетнути кордон, сховавшись під ковдрою у вантажівці

Джерело: Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон

Минулої ночі, 24 жовтня, прикордонники у пункті пропуску “Рава-Руська” виявили громадянина України, 2002 року народження, який намагався незаконно потрапити до Польщі. 

Чоловік намагався незаконно уникнути проходження прикордонного контролю. Для цього він сховався у спальному відділенні кабіни вантажного автомобіля, яким керував його батько.

Юнака притягнули до відповідальності відповідно до частини 1 статті 204-1 Кодексу України про адміністративну відповідальність. Зазначають, що також можна вважати, що в діях цього чоловіка можуть бути присутні ознаки злочину згідно зі статтею 336 Кримінального кодексу України “Ухилення від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період, на військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період”.

Додатково, в діях водія вантажівки, 44-річного громадянина України, можуть бути розглянуті ознаки злочину відповідно до статті 332 Кримінального кодексу України “Незаконне переправлення осіб через державний кордон України”.

Інформацію про ці можливі злочини направлено до Національної поліції України для подальшого розслідування.

Українські посадовці стурбовані тим, що просування Росії може набрати значних обертів до літа, якщо союзники Києва не зможуть збільшити постачання боєприпасів.

За словами президента Володимира Зеленського, Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський розробляє два варіанти плану подальших дій: якщо Україна отримає допомогу США, вона зможе перейти в наступ, якщо ні – їй доведеться зосередитися лише на захисті.

У Міністерстві закордонних справ закликали до розв’язання проблем між Кишиневом та Тирасполем без зовнішніх втручань.

ЄС повинен підтримати Україну всім необхідним, щоб Київ міг виграти війну проти Росії, мовиться у резолюції євродепутатів, прийнятій 29 лютого.

Триває сімсот тридцять шоста доба широкомасштабного вторгнення РФ в Україну. На Авдіївському напрямку українські захисники відбили 22 атаки росіян в районах населених пунктів Бердичі, Орлівка, Тоненьке, Первомайське, Невельське Донецької області.