Чому Книга рекордів Гіннеса припинила реєстрацію найтриваліших поцілунків

Джерело: VT.co

Книга рекордів Гіннеса більше не реєструє спроби встановити рекорд найтривалішого поцілунку. Таке рішення ухвалили через небезпеку для учасників, зокрема через наслідки екстремального недосипання.

Раніше найтриваліший поцілунок зафіксували у 2013 році. Еккачай і Лаксана Тіранарат із Таїланду провели в поцілунку 58 годин і 35 хвилин під час конкурсу, організованого в Паттаї компанією Ripley’s Believe It or Not! Учасники змагалися за жорсткими правилами: губи мали залишатися з’єднаними постійно, дозволялося пити лише через соломинку, стояти потрібно було без сторонньої допомоги, а на перерви відводився мінімальний час.

Попри перемогу та отримані нагороди – 100 тисяч тайських батів і дві діамантові каблучки – участь у подібних змаганнях супроводжувалася серйозними ризиками. Під час попередніх конкурсів учасники скаржилися на галюцинації, судоми, сильне виснаження і навіть потребували медичної допомоги.

Наприклад, у 1999 році Карміт Цубера і Дрор Орпаз, які утримували рекорд 30 годин і 45 хвилин, були терміново шпиталізовані через виснаження. Подібний випадок стався у 2004 році, коли один з учасників відчув м’язові судоми та потребував кисню після 31 години 18 хвилин змагання.

На сьогодні Книга рекордів Гіннеса дозволяє реєструвати іншу категорію – найтриваліший марафон поцілунків. У цій категорії учасники можуть робити перерви, що знижує ризики для здоров’я.

Кішка з Одеси вивчила напам’ять шлях до бомбосховища.

Народна депутатка Мар’яна Безугла заявила, що має синдром Аспергера, через який вона “дещо інакше” відчуває емоції.

У ніч на 27 липня безпілотники атакували електропідстанцію поблизу залізниці в селищі Октябрьський Волгоградської області Росії.

У США розробили перший препарат для лікування післяпологової депресії.

Американська компанія Meta, яка володіє соцмережами Facebook та Instagram, оголосила, що з жовтня цього року припинить показ політичної, виборчої чи соціальної реклами в Європейському Союзі.