Чотири рибалки зі Шрі-Ланки загинули після того, як випили з пляшок, знайдених у морі

Джерело: BBC News

Чотири рибалки зі Шрі-Ланки загинули після вживання невідомої рідини з пляшок, які вони знайшли в морі.

Як розповіли в агентстві, чоловіки перебували на риболовлі, коли знайшли пляшки приблизно за 515 кілометрів від Тангалле, міста на південному узбережжі острова.

За словами представників ВМС Шрі-Ланки, рибалки пили з пляшок, вважаючи, що в них міститься алкоголь.

Генеральна директорка Департаменту рибальства і водних ресурсів Шрі-Ланки Сусанта Кахаватте запевнила, що військово-морські сили надали медичну допомогу чоловікам безпосередньо на борту риболовецького судна “Девон”, оскільки у них було недостатньо часу, щоб повернути постраждалих на сушу для лікування.

Кахаватте також розповіла, що рибалки роздали частину пляшок іншим командам, які працюють у цьому районі.

Зараз влада проводить дослідження вмісту пляшок.

  • В іспанському місті Кармона знайдено найстаріше вино у світі, яке збереглося у своїй первісній рідкій формі. Понад 2000 років тому рідину червоно-коричневого кольору було вилито в похоронну урну, де знаходилися останки кремованого римлянина.

На фронті в Україні загинув 25-річний литовський доброволець Ігнас Кайлюс, який вважався зниклим безвісти з початку червня, коли був на бойовому завданні.

СБУ затримала агента ФСБ на Одещині, який коригував російські удари по обласному центру.

Російські окупанти безпілотниками атакували одне з промислових підприємств у Полтавському районі.

У застосунку “Резерв+” тимчасово зупинено окремі сервіси, які потребують підтвердження даних про інвалідність через інші державні системи.

Російські окупанти безпілотником вдарили по території автозаправної станції у Запоріжжі. Унаслідок атаки загорілися два автомобілі. Обійшлося без постраждалих.