Чим особливі новорічні обіцянки та як посприяти їхньому здійсненню
Джерело: Washington Post.
Чи правда, що новорічним обіцянкам ніколи не судилося стати дійсністю? Саме ця песимістична думка є загальноприйнятою. Але якщо розглянути цей феномен детальніше, виявиться, що це не так – загадані у Новий рік бажання можуть мати більший шанс на успіх, аніж звичайні.
Причиною поганої репутації новорічних бажань є те, що люди ставляться до себе критично, ставлячи своїм досягненням лиш дві оцінки: “задовільно” або “незадовільно”. Причому, низький бал ставлять собі навіть тоді, коли досягли ключових покращень у різних сферах свого життя.
Оцінки різняться, але опитування YouGov у 2019 році серед майже 1200 дорослих американців показало, що близько 4 із 10 на Новий рік пообіцяли собі певні зміни. З них близько 16 відсотків дотрималися всіх своїх обіцянок і ще близько 44 відсотків дотрималися принаймні деяких, але не всіх з них до кінця року. Тобто майже 2 з 3 людей досягли певного рівня успіху.
Однією з причин, чому новорічні обіцянки спрацьовують для деяких людей, є те, що вони є яскравим прикладом психологічного феномену, відомого як ефект нового початку — дата в календарі, яка дає людям відчуття нового початку та спонукає їх до позитивних змін.
У Бердичеві Житомирської області п’ять пар чоловічих шкарпеток стали предметом конфіскації та продажу через аукціон. Раніше ЗМІ повідомляли, що арешт здійснила Державна виконавча служба арештувала, але це сталося за рішенням суду.
У віці 70 років помер німецький кінорежисер Вольфганг Беккер, який зняв фільм “Ґуд бай, Ленін!”
Телеканал ABC News виплатить 15 мільйонів доларів майбутній президентській бібліотеці Дональда Трампа.
14 грудня російські військові прорвалися до селища Новий Комар (Волноваський район, Донецька область), використовуючи колону із дев’яти бойових машин піхоти та одного танка. За даними спостерігачів, техніка рухалася через поля південніше Роздольного, після чого щонайменше 50 військовослужбовців РФ висадилися в селі.
У російському місті Чита, центр Забайкальського краю, відкрили дерев’яний туалет, на який жителі бараків чекали майже два роки.