Цього тижня можуть запустити вебверсію Threads — WSJ

Джерело: The Wall Street Journal

Meta має намір запустити на початку цього тижня вебверсію додатка для мікроблогів Threads. Поки що доступ користувачів до додатка обмежено, тому вони можуть його переглядати лише через телефон.

На початку запуску Threads у липні видавалося, що додаток став хітом, але останніми тижнями його використання різко скоротилося.

За словами голови Instagram Адама Моссері, вебверсію Threads буде запущено незабаром. Цей формат вже тестується у Meta. Джерела видання заявляли, що запуск може відбутися вже цього тижня, але остаточні плани можуть змінитися.

“Вебверсія Threads стала б значною перевагою для Meta в її поточному суперництві з X. Це дало б компанії ширше охоплення, більше функцій і кращі можливості збору даних”, – сказав технічний спеціаліст Кремнієвої долини Сем Саліба, який раніше очолював маркетинг глобального бренду в Instagram і досі підтримує зв’язки з фахівцями Meta.

Також виконавчий директор Meta Марк Цукерберг заявляв, що вони мають намір запустити покращену функцію пошуку для програми мікроблогів “протягом наступних кількох тижнів”. Нині користувачі можуть шукати профілі інших, але не публікації за ключовими словами.

Також Instagram не працює над створенням функції хештегів для Threads, оскільки вони зосереджені на пошуку.

За даними ЗМІ Головнокомандувач ЗС Великої Британії адмірал Ентоні Радакін таємно допоміг українським військовим атакувати російські кораблі.

У Росії заявили про намір збільшити виробництво літаків дальнього радіолокаційного виявлення А-50. Водночас аналітики ISW сумніваються у таких можливостях РФ.

В Україні триває 737-ма доба повномасштабного вторгнення військ РФ. За цей час українські захисники вбили та поранили понад 414 тисяч окупантів.

Уночі 1 березня у Полтавській області було зафіксовано землетрус магнітудою 3,6.

Протягом минулої доби відбулося 83 бойові зіткнення. Загалом ворог завдав 3 ракетних та 91 авіаційних удари, здійснив 142 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах.