Threads втратила більш ніж половину користувачів — Цукерберг

Джерело: BBC.

Глава Meta Марк Цукерберг заявив, що нова соцмережа Threads, яку сприймають як конкурента Twitter, втратила більш ніж половину користувачів.

Додаток запустили на початку липня. За перші п’ять днів кількість користувачів підскочила до понад 100 млн. Вже до кінця місяця показники суттєво впали.

“Якщо у вас зареєструються понад 100 млн осіб, в ідеалі було б чудово, якби всі вони або навіть половина з них залишилися. Ми ще не досягли цього”, — сказав Цукерберг.

За його словами, ситуація “нормальна”. Він очікує, що соцмережа почне зберігати користувачів, коли до неї додаватимуть нові функції. Керівник компанії з продуктів Кріс Кокс розповів співробітникам, що Meta зосереджена на додаванні більшої кількості “гачків для утримання” людей на платформі.

Станом на 21 квітня Сили оборони півдня надалі завдають вогневого ураження по місцях дислокації ворога, вогневих позиціях і тилах, знищуючи особовий склад російської армії та техніку противника.

21 квітня прем’єр Угорщини Віктор Орбан поскаржився на військові настрої у європейській політиці.

Триває сімсот вісімдесят восьма доба широкомасштабної збройної агресії РФ проти нашої держави. Протягом доби зафіксовано 65 бойових зіткнень.

21 квітня канцлер Німеччини Олаф Шольц привітав схвалення Конгресом США законопроєкту про надання військової допомоги Україні на понад 61 млрд доларів.

Ввечері 21 квітня російські війська вкотре обстріляли Харків. Мер міста Ігор Терехов повідомив щонайменше про одного постраждалого.